Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Виробники сировини

ArcelorMittal – один із найбільших металургічних концернів світу, що зареєстрований у Люксембурзі. Компанія заснована у 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor та індійського виробника MittalSteel. Після цього виробничі потужності концерну зросли до 120 млн. тон у рік. Компанії належить ціла низка підприємств із видобутку залізної руди вугілля, а такоє металургійні компанії у Німеччині, Польщі, Бельгії та інших країнах. Серед них і український завод «Криворіжсталь».

 

ThyssenKrupp AG – один із найбільших промислових концернів Німеччини, що розпочав свою роботу у 1999 році. Він виник у результаті злиття Thyssen AG та FriedrichKrupp AG Hoesch-Krupp. Зараз компанія є найбільшим виробником високолегійованої сталі, а також металооброблючих станків. ThyssenKrupp AG займає лідируючу позицію у світі з повним циклом по виготовленню нержавіючої сталі, ліфтів та ескалаторів.
Заводи компанії розташовані у 80 країнах світу, а замовниками є представники зі 160 держав.

 

Voestalpine AG – міжнародна сталеливарна компанія, що знаходиться в Австрії (Лінц). Вона виготовляє сталь, автомобілі, залічничні системи, обладнання та інструменти для роботі зі сталлю. 60% персоналу працює в Австрії. Окрім заводу у Лінці, компанії належить ще декілька підприємств у країні.

 

MYRIAD – французька компанія, що входить у склад групи TATA STEEL. Фірма характеризується великим різноманіттям сортів та товщин сталі, типів покриття, а також можливістю нанесення покриття в будь-якій кольоровій системі.
Зусилля концерну направлені на підтримання високого рівня якості продукції на кожній стадії виробництва. Сталь із полімерним покриттям MYRIAD – це товар високої якості, що орієнтований на продає на європейських ринках.

 

Dongbu Steel – лідер із виготовлення холоднокатаної сталі у Південній Кореї. Це компанія повного циклу із виготовлення листових матеріалів із сучасним покриттям. Із 1967 року підприємство вважається піонером з випуску холоднокатаної сталі у Кореї.

Градація кольорів сталі із полімерним покриттям

Щоби було легше орієнтуватися у різноманітті відтінків і кольорів сталі, всі її забарвлення мають окреме маркування та зведені у спеціальну шкалу. Такі уніфіковані кольорові шкали були розроблені спеціалістами ведучих європейських концернів.

Зараз у Європі розповсюджені такі 4 стандарти:

  • RAL – німецький стандарт, що був розроблений у 1927 році Інститутом якості та сертифікації. Він включає в себе широку та різноманітну стандартизовану гаму забарвлень. Кожному відтінку відповідає спеціальне маркування. Цей стандарт використовується найчастіше, при чому застосовують його різні виробники;
  • PR – стандарт, що належить фінскій компанії Ruuki. Він включає в себе 24 відтінки, кожен з яких має двозначне шифрування;
  • PRELAQ – стандарт, що розроблений шведським концерном Saab. До його складу входять 16 кольорів, що мають тризначне маркування;
  • HPS – це англійській стандарт, розроблений по каталогу HPS200. Він зустрічається найрідше. Маркування відтінків складається із чотирьох цифр та інколи латинської літери.

Таблиця RAL

Таблиця RR 

Виробники металочерпиці та профнастилу

Виробників металочерепиці та профнастилу у нашій країні багато: починаючи із всесвітньо відомих брендів і закінчуючи місцевими виробництвами, які є майже у кожному місті. Ми поговоримо лише про найвідоміші компанії.

Ruukki

Компанія була заснована у 1960 році фінськими державними підприємствами Outokumpu, Valmet, Wärtsilä, Rauma-Repola і Fiskars, а також Lokomo і Otanmäki. Однією із основних задах об’єднання було забепечення виробництв Фінляндії якісним металом.

Розростаючись, компанія продовжувала європейську експансію. Виготовляти профільні листи почали в Росії (1995 рік), Чехії (1996 рік). Представництво в Україні з’явилося у 1997 році. Ключовими подіями цього періоду стали купівля фінського оптовика Keskometalli Oy та злиття Valtameri Oy з Rautaruukki у 1999 році.

Blachi Pruszynski

Група компаній Прушинські – це майже 20 виробництв, які розташовані у більшості країн Східної Європи. Представництва концерну працюють у Польщі, Німеччині, Угорщині, Румунії та Україні.

Засновником компанії у 1985 році став Кшиштоф Прушинськи. Спочатку його працівники виконували лише монтажно-покрівельні роботи. В 1990 році компанія почала використовувати профілюючий верстат, а з 1994 підприємство займається виготовленням профнастилу.

Зараз польська компанія пропонує декілька різновидів металочерепиці, панелі для фальцевої покрівлі, більше 30 різновидів профнастилу та усі супутні комплектуючі. Окрім того, компанія займається виготовленням водостічної системи «Ніагара» та є власником виробництва із перфорації металу.

Сталекс

Компанія була заснована у 1996 році. Основний вид діяльності – виготовлення металочерепиці та профнастилу. Підприємство володіє мережею металоцентрів в різних регіонах України. Їх площа коливається від 3 до 8 тисяч кв.м.

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу