Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Металочерепиця із прихованим кріпленням (Z-lock)

Відносно нещодавно була розроблена та запущена у масовий продаж металочерепиці із прихованим кріпленням. В чому ж її переваги, раз ми вирішили про неї поговорити?

Ця черепиця була розроблена для зручного транспортування та зберігання. Завдяки своїм відносно невеликим розмірам вона почала користуватися популярністю серед будівельників та покупців. У перших вона отримала визнання зручність у роботі та простоту перевезення, у других – завдяки ексклюзивному зовнішньому вигляду та довговічності.

Отож, до основних переваг цього матеріалу відносять:
● легкість монтажу;
● зручність перевезення та зберігання;
● відсутність наскрізних отворів, завдяки чому покрівля стає більш довговічною;
● ексклюзивний зовнішній вигляд, який досягається завдяки високій хвилі та відсутності саморізів;
● невелика парусність у порівнянні зі звичайною металочерепицею.

Дещо більше хочеться розповісти про конструктивні особливості модульної черепиці. Її кріплення здійснюється у верхній частині і закривається наступним листом. Завдяки цьому на поверхні покрівлі немає отворів, що робить її більш герметичною і не схильною до корозії у місцях кріплення саморізами.

 Встановлення металочерепиці із прихованим кріпленням (Z-lock)

1. Закріпити на перший брус тримач над карнизом із проміжком у 2,5 см.

2. При монтажі перших листів їхню нижню частину необхідно закріпити за тримач. Якщо лінія карнизу горизонтальна, то металочерепиця без додаткових маніпуляцій займе паралельну до даху позицію.

3. Щоб закріпити лист у верхній частині, необхідно використовувати оцинковані шурупи. Елементи потрібно закріплювати у спеціально намічених місцях, як показано на малюнку.

4. Наступний ряд листів потрібно зачепити нижньою частиною замка Z-lock за елементи першого ряду і закріпити верхню частину у спеціально позначених місцях.

5. Якщо конструкцією покрівлі передбачена водостічна система, то перед монтуванням тримачів треба заздалегідь встановити комплектуючі елементи.

Як поводитися із металочерепицею та профнастилом

Зберігання

Зберігати листи бажано у приміщені, що добре провітрюється. При недостатній вентиляції на поверхні полімерного покриття можлива поява атмосферного окислення у вигляді білого наліту.

Різка листів

Для різки листів із металочерепиці використовують ручні ножиці для металу, ножівку із маленькими зубцями, електричні ножиці, електролобзик, дискову пилу з твердосплавними зубцями. Після різки листів обов’язково необхідно прибрати металеві ошурки, оскільки вони заіржавіють та зіпсують покриття.

Категорично забороняється використовувати для різки металу билу-болгарку, оскільки це призводить до вигорання полімерного покриття. Продукти горіння можуть зіпсувати полімер та призвести до появи корозії.

Догляд за полімерним покриттям

Забруднену поверхню листа варто очищати із використанням легких миючих засобів. Використання сильнодіючих речовин може призвести до руйнування полімерного покриття.

Фарбування

Якщо у процесі обробки або монтажу на поверхні з’явилися подряпини, то цинкове покриття вбереже покрівельний матеріал від іржі та корозії. Однак пошкоджені місця можна зафарбувати фарбою такого ж кольору, що і полімер. Місця обрізання листа та торці також рекомендовано зафарбувати.

Транспортування листів

Піднімати і переносити листи металочерепиці варто акуратно, не порушуючи першопочаткової геометрії. Небезпека появи монтажних деформаційзростає зі збільшенням довжини листа.

Пересування по листам металочерепиці

Пересуватися варто лише по змонтованим елементам. Ноги необхідно ставити у «канавки». Це місця, що підтримуються обрешіткою. Взуття монтажника повинно мати м’яку підошву, а під час пересування листами вага повинна припадати на носок.

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу