Загрузка...

Продажа кровельных материалов и комплектующих

VELUX

VELUX — це міжнародна компанія, мета якої створення продукції поліпшує якість життя в будинках по всьому світу, завдяки денному світлу і свіжому повітрю.

Velux

 Компанія VELUX була заснована в 1941 році, коли Віллум Канн Расмуссен споглядаючи горище зрозумів, що його можна перетворити на максимально комфортне приміщення для проживання. Він тоді створив перше мансардне вікно і назвав його VELUX. Назва відображала його бачення, легко вимовлялося і легко запам’ятовувалося. VELUX походить від двох слів — «Ventilation and Lux​​», що в перекладі означає — «Вентиляція і світло».

З тих пір вікна VELUX постійно вдосконалювалися. Так були розроблені елементи захисту від погодних умов, елементи декору, скайлайт, і інші аксесуари. Компанія представила свою продукцію на всіх ринках де є скатні дахи.

Мансардне вікно на покрівлі Елементи мансардного вікна Velux Вікно Velux

Основною метою групи компаний VELUX є, стати взірцем ведення бизнесу.

Що це значить? Під словом «Зразок» VELUX розуміє компанію, яка приносити користь суспільству через свою продукцію. Така компанія ставитися до своїх споживачів, постачальників, працівників та акціонерів кращє, ніж більшість інших компаний і так як хотіла б, щоб ставилися до неї.

Зразкова компанія отримує прибуток, який здатний профінансувати розвиток і забезпечувати фінансову самостійність. Тому продукція повинна мати високу якість і оцінюватіся за розумними критеріями.

VELUX створюючи зразкову продукцію здійснює мінімально можливий вплив на навколишнє середовище і природу.

В основі діяльності компанії лежать потреби кінцевого споживача. Продукція виготовляється так, щоб зараз і в майбутньому вона відповідала вимогам користувача  і була відповідної якості.

Відносини компанії з постачальником грунтуються на співробітніцтві та спілкуванні. VELUX багато годин приділяє розвітку своїх працівніків, створюючи комфортні умови для роботи і проводячи правильну мотиваційну політіку.

Якість є пріорітетом для VELUX. Компанія здійснює Постійний контроль якості та тестування, щоб бути впевненою, що продукція відповідає всім вимогам.

Постійне випробування продукції проводитися для постійного її вдосконалення. Випробування екстремальними природніми умовами, дозволяють бути впевненим, що вікна та Інша продукція VELUX будуть ідеально служити щодня, рік за роком.

Заводи VELUX було сертіфіковано у відповідності до системи ISO 9001, а значить мансардні вікна розробляються і виготовляються на базі міжнародних стандартів.

Щодо деяких показніків, наприклад, водонепроникності, VELUX запровадив власні стандарти, які є більш жорсткішими, ніж міжнародні.

У країнах, де VELUX розпочинав свою діяльність, можна часто зустріти вікна, які функціонують вже більше 40 років, що є кращим доказом довговічності і якості.

Поставляючи вікна та іншу продукцію VELUX в оселі українців компанія «Покрівля-центр» переймає всю ту свіжість і світло виробника аби донести їх до Вас.

... Еще

Относительно низкая
стоимость монтажа

Низкая цена на материал
и комплектующие

10-40 лет полезного
использования

Относительно низкая стоимость монтажа

Низкая цена на материал и комплектующие

10-40 лет полезного использования

Артикул: 6010501

Мансардное окно VELUX GZL 1051 B ручка снизу

Уточняйте цену у менеджера

Узнать цену

Комфортное мансардное окно с нижней ручкой для комнат с высоким пристенком.

Уточняйте цену у менеджера

Узнать цену

Артикул: 6010401

Мансардное окно VELUX GZL 1051 ручка сверху

Уточняйте цену у менеджера

Узнать цену

Мансардное окно с удобной ручкой сверху и прекрасной энергоэффективностью.

Уточняйте цену у менеджера

Узнать цену

Артикул: 6010301

Мансардные окна ПВХ (GLP 0073B)

Уточняйте цену у менеджера

Узнать цену

Такое мансардное окно подойдет для комнат со светлыми цветами интерьера или с высоким уровнем влаги.

Уточняйте цену у менеджера

Узнать цену

Артикул: 6011001

Мансардное окно VELUX GLU 0061 B ручка снизу

Уточняйте цену у менеджера

Узнать цену

Модель мансардного окна GLU 0061 B с ручкой для открывания снизу для комнат с высоким пристенком.

Уточняйте цену у менеджера

Узнать цену
Загрузить ещё...