Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

07 серпня 2017 в 15:00

Торгово-виробнича компанія «Кровля Центр» спільно з Асоціацією покрівельників Буковини звернулися до Президента України Петра Порошенка і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням встановити в Україні професійне свято «День покрівельника» в другу суботу червня.

Покрівельники так само заслуговують на увагу, як і представники інших професій, – вважає директор відділу зі зв’язків з громадськістю та комунікацій “Кровля Центр” Євген Семехін. В країні вже давно офіційно відзначають День вчителя, День шахтаря, День працівника торгівлі. А покрівельники України, без яких неможливо уявити жодне будівництво, – без свого професійного свята. Отже, професія є, а свята немає? Це несправедливо!

Для кожної родини надійний дах над головою – це своєрідний оберіг. Лише в Чернівецькій області понад 2000 бригад покрівельників, а це майже 10 000 фахівців, тобто кожен сотий буковинець забезпечує свої родини завдяки професійному володінню покрівельною справою. А якщо взяти це число в масштабах всієї України, вийде зовсім немало.

– Офіційне запровадження Дня покрівельника покликане відродити славу і традиції покрівельної справи в Україні, консолідувати покрівельне товариство і повернути престиж професії покрівельника – зазначає Євген Семехін.

Варто також наголосити, що День покрівельника визнаний на державному рівні в переліку професійних свят в країнах Європейського Союзу, Північної Америки і Російської Федерації.

Рішення про долю святкового дня, повинен прийняти президент України Петро Порошенко. Однак, тільки після того як петиція з пропозицією заснувати «День покрівельника» набере необхідну кількість підписів.

Підтримати ініціативу буковинців можна на сайті Президента Україна, де розміщена відповідна петиція https://petition.president.gov.ua/petition/38938

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу