Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

27 квітня 2016 в 17:36

В першому в Україні Музеї покрівельних матеріалів будуть представлені старовинні зразки покрівельних матеріалів з усієї України.

Музей буде розташований в самому центрі Чернівців на вулиці Арона Пумнула (біля виставкової зали «Кровля-Центр»). Його зможуть вільно відвідувати мешканці Чернівців і гості міста. Він стане ще однією унікальною туристичною ознакою Чернівців і закріпить за Буковиною статус землі покрівельників.

Місія Музею покрівельних матеріалів – бути передовою сучасною установою з вивчення, збереження та презентації покрівельних традицій України.

Євген Семехін, начальник департаменту по зв’язкам з громадськістю і комунікаціям «Кровля Центр», закликав українців долучитися до створення музею:

“Музей покрівельних матеріалів – це масштабний проект, який реалізується спільно компанією «Кровля Центр» і українцями з усіх регіонів нашої країни. Ми створюємо покрівельне Пирогове в Чернівцях – в одному місці будуть представлені зразки покрівельних матеріалів з населених пунктів від Карпат до Донбасу. Кожен бажаючий може увійти в історію і надати зразок старої покрівлі. Достатньо однієї черепиці. Це може бути черепиця з тисненням заводу, на якому вона була виготовлена. Додайте до експонату опис з якого населеного пункту черепиця, ваше ім’я і фотографію. Ця інформація буде розміщена біля зразка черепиці. Відправляйте експонати з описами в Чернівці на 7 відділення Нової Пошти на ім’я Євген Семехін, 093-750-05-75. Ми оплатимо доставку, вам не потрібно нічого платити. Або занесіть в офіс компанії на А.Пумнула, 4а.

В разі виникнення питань звертайтесь за телефонами: 067-372-42-92, 066-246-81-86″.

Довідка:

Торгово-виробнича компанія «Кровля Центр» — найбільша в Західній Україні покрівельна компанія, що надає повний комплекс послуг з перекриття дахів.

Місія компанії – правильно підібрана, точно заміряна, вірно розрахована і вчасно доставлена покрівля, яка підкреслює стиль клієнта, викликає в нього почуття гордості за її естетичність, надійність і довговічність

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу