Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

01 листопада 2016 в 17:50

Євген Семехін, PR-директор чернівецької компанії «Кровля-Центр», став другим в престижного конкурсу Ренкінг найсильніших PR-фахівців України.

Він обійшов конкурентів з таких відомих компаній як Google Україна, PepsiCo Ukraine, Kyivstar, САН ІнБев Україна та Метінвест Холдінг.

«Це був перший етап конкурсу, де переможця обирали онлайн-голосуванням протягом 21 дня. Після перевірки результатів і очистки від накруток, 10 найкращих вийдуть в фінал конкурсу, де і визначиться найкращий pr-фахівець України. Намагався зайняти перше місце, щоб вся Україна знала, що найкращі фахівці не тільки в Києві працюють. Відчував відповідальність перед Чернівцями, адже я єдиний, хто представляє Буковину в конкурсі» – розповів Євген Семехін.

Буковинець отримав 1007 голосів. Його підтримали чернівецький міський голова Олексій Каспрук, начальник інспекції з благоустрою Чернівців Сергій Обшанський та відовий український рок-гурт Kozak System.

Відео зі зверненням про підтримку «Послання до буковинців» набрало майже 8 тисяч переглядів в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Semekhin/videos/1164431636964275

Довідка:

Євген Семехін – відомий чернівчанам в першу чергу як організатор першого в Україні Фестивалю Покрівлі в Чернівцях. В межах Фестивалю відбулись Перші західноукраїнські змагання серед покрівельників, майстер-класи від постачальників покрівельних матеріалів і виступ відомого українського гурту Rock-H на Соборній площі.

Торгово-виробнича компанія «Кровля Центр» — найбільша в Західній Україні покрівельна компанія, що надає повний комплекс послуг з перекриття дахів.

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу