Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

28 березня 2016 в 10:00

24 березня в Чернівцях відбувся майстер-клас для майстрів-покрівельників по роботі з натуральною черепицею ОНДО і композитною черепицею від компанії Metrotile. «Кровля Центр» виступила партнером заходу.

Компанія Metrotile називає подібні майстер-класи Road-show – в місто приїжджає вантажівка з інженером, майстрами, портативними стендами, матеріалом і протягом дня організовує навчання для покрівельників.

«Кровля Центр» зібрала на своїй базі найкращих майстрів-покрівельників Буковини.

Майстер-клас з монтажу натуральної черепиці ОНДО і композитної черепиці Metrotile проводили інженер-технолог Максим Копцов і бригада майстра Павла Пухтія. Павло за тиждень до цього переміг на турнірі з монтажу бітумної черепиці ІКО в Молдові.

Покрівельники Чернівецької області залишились задоволені якістю організації і змістовним наповненням майстер-класу.

Покрівельник Манолій Українець: «Я з дахами працюю давно і пішов на семінар щоб в зайвий раз переконатися в тому, що ми правильно виконуємо свою роботу. Враження дуже гарні , дізнався деякі нюанси по композитній черепиці як правильно обробляти біля каптуру (коньку). Зі мною був мій зять (також покрівельник) – він залишився задоволений. Як щоб ми мали ще ножі та станки, що гнуть композитну черепицю – взагалі було би чудово».

Покрівельник Ілля Каланча: «Дуже гарні враження залишились після семінару . Якщо колись десь я в чомусь не був зовсім впевнений то зараз я впевнений на 100%, що я зможу перекривати дахи цементно­піщаною черепицею. Взагалі я не знав як працювати з ЦПЧ. По роботі з композитною черепицею я дивився відео­ролики в інтернеті, а ось по натуральній черепиці я ніколи не бачив так близько роботу. Якщо чесно сказати, то ми відмовились від декількох дахів через те, що не знали як працювати з «натуралкою» раніше, але після майстер-класу вже точно не будемо відмовлятись».

Довідка:

Торгово-виробнича компанія «Кровля Центр» — найбільша в Західній Україні покрівельна компанія, що надає повний комплекс послуг з перекриття дахів.

Місія компанії – правильно підібрана, точно заміряна, вірно розрахована і вчасно доставлена покрівля, яка підкреслює стиль клієнта, викликає в нього почуття гордості за її естетичність, надійність і довговічність.

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу