Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Як зробити вірний вибір майстрів-покрівельників для монтажу покрівлі?

Як дізнатися чи хороші спеціалісти? Як вберегти себе від «халтурників»? Ці та ще ряд подібних запитань постають при виборі спеціалістів із покрівельної справи.

На справді перед замовниками стоїть не проста задача, адже на сьогоднішній день не тільки великий вибір покрівельних матеріалів та комплектуючих до них, але і великий вибір виконавців покрівельних робіт.
На сьогодні, ринок покрівельних матеріалів досить великий і тому, можна не тільки придбати не якісний матеріал, піддавшись спокусі на низьку ціну, а й найняти для виконання покрівельних робіт непрофесіоналів.

Власне, далі все по порядку: як не втрапити в халепу і уберегти вас від неприємностей, із вашим майбутнім новим дахом – це місія нашої компанії. Маючи досить великий досвід (11 років на ринку) та команду професіоналів, яка постійно вдосконалюється і вчиться – хочемо дати декілька корисних порад, як якісно виконати монтаж покрівлі і уберегти вас від підводних каменів.

Кількість покрівельників у кожному регіоні України суттєво різниться, так як і матеріали, які використовують для покрівлі. Але однозначно можна стверджувати що одними із найпопулярніших покрівельних матеріалів на сучасному ринку є металочерепиця і профнастил. Тому, можна сказати що всі покрівельні бригади володіють технологією монтажу вище зазначених матеріалів, і відрізняє бригади лише одна «маленька» деталь – це де і в кого вони вчилися цьому ремеслу і наскільки вони прогресують у своїй справі, чи притримуються технології облаштування даху і його несучих конструкцій, тощо.

Вибір покрівельної бригади можна довірити і професіоналам, наприклад компанії які реалізують покрівельні матеріали чи будівельні організації, співпрацюють або мають у штаті спеціалістів із облаштування даху (покрівельників). Так, компанія «Кровля-Центр» також має в арсеналі перевірені покрівельні бригади. Така співпраця найвигідніша з усіх варіантів, адже «буде з кого спитати». Компанії немає сенсу псувати свою репутацію. Якщо ми беремося за організацію покрівельних робіт у комплексі з матеріалами, ми несемо відповідальність не тільки за поставлений вам матеріал, але і за якість виконаних робіт. Ця опція називається «дах під ключ», і договором ви знімаєте і мінімізуєте всі ризики. І плюс до цього, маєте гарантії.

Якщо ви обираєте майстрів-покрівельників, тоді слід взяти до уваги:

  • При виборі покрівельної бригади скористайтесь рекомендаціями у колі своїх знайомих чи рідних, можливо серед них вже хтось перекривав будинок і може порадити хороших спеціалістів, тим паче у вас буде зразу можливість побачити якість виконаної роботи, хоча б візуально.
    Навіть якщо ви скористались оголошеннями, однозначно дізнавайтесь де можна побачити виконану роботу (і добре побачити декілька будинків у виконанні даних майстрів), також не бійтесь поспілкуватися на об’єкті із замовниками чи все добре, чи задоволені вони експлуатацією даху. Уточніть у покрівельної бригади чи вони можуть заключити з вами договір на виконання робіт.
  • Також було б непогано стати трішки спеціалістом по даховим питанням. На сьогоднішній день за допомогою інтернету можна вникнути в технологію монтажу, подивитися відеоролики, «полазати» на форумах. Це дасть вам змогу зробити для себе список основних складових вірної технології, а також полегшить контроль за ходом виконання робіт.
  • При проведенні переговорів із бригадою покрівельників уточнюйте як вони планують монтувати дерев’яну конструкцію вашого даху. Звісно все залежить від того чи це буде просто горище чи мансарда, але технологія зв’язки стін і мауерлату (Мауерлат – це опора кроквяної системи у вигляді балки, яка виступає об’єднуючим елементом між стінами і дахом будинку. Як правило, мауерлат являє собою дерев’яну балку – брус, але зрідка в металевому кроквяному каркасі в якості мауерлата може укладатися швелер або двотавр.), а до мауерлату кроквяної системи має бути витримана, в іншому випадку ризикуєте після хорошого вітру дивитися на свій дах зверху, із вікон власного будинку. Тому хай вони вам намалюють конструкцію в тому варіанті як вони це роблять, тоді ви зможете проконсультуватись з іншими спеціалістами, пошукати схеми облаштування даху в інших джерелах, і впевнитись що все буде добре.
  • Якщо в ході розмови ви чуєте «ми робимо все», то це трошки повинно вас насторожувати. Ні, звісно майстри-універсали є і навіть досить не погані, але всі ми повинні розуміти що майстерність напрацьовується роками, і виконуючи однотипну роботу щоденно, можна стати асом у тій чи іншій справі. Для покрівельника є куди рости, адже крім металу існує ще безліч матеріалів таких як бітумна черепиця, натуральна черепиця тощо. По суті покрівельники можуть володіти навиками монтажу різних покрівельних матеріалів, і цього вже більш ніж достатньо.
  • Також запросіть чіткий прорахунок робіт, по суті повинен бути сформований кошторис на всі роботи. Якщо ви перекриваєте стару покрівлю без реконструкції несучого каркасу, всі послуги можна прорахувати наперед. Якщо ж це нова покрівля, тоді остаточну повну вартість робіт ви будете знати в кінці, навіть якщо є проект покрівлі, практика показує що є відхилення від проекту і не завжди, до речі, ці відхилення із вини покрівельників, причин може бути багато. Але по проекту ви однозначно будете мати максимально наближений до реального розрахунок. В кошторисі має бути кожен вид роботи розписаний із зазначеною ціною. Із кошторисом, бонусом буде гарантія того, що при розрахунку у вас фіксовані ціни і види робіт які виконувались, по суті вам вже стає важче щось дописати чи змінити ціну.
  • Якщо ви виконали рекомендації, вас влаштувала ціна на роботи, ви домовляєтесь про дату початку монтажних робіт і вам називають строк через декілька тижнів, а можливо навіть і місяць, це не погано якщо причиною цьому є завантаженість бригади. Це навіть дуже хороший аргумент – по перше бригада має замовлення, значить їм довіряють і задоволені їх роботою, по друге хороші спеціалісти не можуть сидіти без діла і буває що черга вибудувана на рік вперед. Тому якщо ви зійшлись по всім вище описаним пунктам, і націлені саме на цю бригаду, узгодьте з ними строки, візьміть поправку плюс-мінус тиждень, і плануйте свої справи. По суті інша відповідь – можемо завтра приступити, свідчить про відсутність роботи у даної бригади, що повинно насторожити. До речі якщо перекриваєте старий дах без зміни несучої конструкції, ви можете замовити замірника, він заміряє ваш дах і прорахує вам матеріал і його вартість, і до приходу монтажників можете вже мати матеріал для вашого даху.
  • При прийомі робіт рекомендуємо запросити незалежного експерта, якщо виявляться відхилення можете сміливо вимагати їх усунення, якщо це не дуже серйозні відхилення, як мінімум знижку. Так само не рекомендуємо наперед розраховуватись на 100%, за виконані роботи.

Як бачите клопоту досить багато і це лише при виборі покрівельників. Тому вам вирішувати чи готові ви витратити не мало свого часу, сил та нервів чи все таки довіритись професіоналам своєї справи!

Ми регулярно проводимо семінари та тренінги для наших покрівельних бригад, маємо рейтинг самих кваліфікованих спеціалістів-покрівельників серед 1000 бригад які співпрацюють із нами. Ми турбуємось про власну репутацію, тому зацікавлені в продажі якісних матеріалів та послуг нашим клієнтам.

Сподіваємось, що дана стаття допоможе вам у виборі найкращих фахівців покрівельної справи.

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу