Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Композитна черепиця з’явилася у далекому 1957 році, а винайшов її Луї Фішер. Це металічна покрівля покрита натуральним каменем. З того часу багато що змінилося в технології виробництва, з’явилося безліч форм та кольорів, основа зі стальної замінилась металом в алюмоцинковому покритті або в покритті Magnelis.

В Україні матеріал представлений вже не менше 15 років, і за цей час встиг завоювати довіру тисячі задоволених клієнтів.

Композитна черепиця являє собою тайли, розміром приблизно 0,45 х 1,2 м, в основі лежить стальний лист з алюмоцинковим покриттям товщиною 0,45 – 0,48 мкн. У деяких виробників (напр. Gerard) має знизу додатковий шар лаку та шар акрилу на якому власне і тримається кам’яний гранулят.
Під впливом різних температур може досягатися той чи інший колір кам’яної присипки, або фарбується у потрібний колір. Наприклад, компанія Metrotile в основу використовує стальний лист із захисним покриттям Magnelis.

Переваги композитної черепиці:

  • Дах із композитної черепиці стійкий до потужних вітрів. Це пов’язано насамперед із системою кріплення та те що матеріал має формат тайлів по 0,5 м2, кожен тайл кріпиться до основи. Це дає змогу витримувати вітри силою до 200 км/год, при своїй невеликій вазі.
  • Шумоізоляція. Кам’яний гранулят слугує шумопоглинаючим шаром, а також не дасть сильно нагрітися покрівлі.
  • За рахунок своєї шершавості матеріал затримує певною мірою сніг та дає змогу пересуватися по даху і не ковзатися.
  • Довговічність. Такий дах має гарантію від виробника 50 років.
  • Різноманіття форм та кольорів.

Бренди композитної черепиці:

Metrotile
Gerard
Evertile
Tilcor
Queentile

Монтаж композитної черепиці не простий. Оскільки потрібен спеціальний інструмент для роботи із цим матеріалом – не кожен покрівельник готовий взятися за монтаж композитної черепиці.

Також, слід розібратися в технології монтажу, вона теж має свої особливості. Наприклад, матеріал кріпиться до основи спеціальними цвяхами. Цвяхи є анодованими, що значно подовжує строк експлуатації, а за рахунок кріплення в торець, ще й забезпечують хорошу щільність прилягання та надійність. В кінці монтажу, за допомогою ремкомплекту, цвяхи маскуються в колір даху базальтовою присипкою. А укладка такої черепиці здійснюється від конька до карниза.

Недоліки композитної черепиці:

  • За рахунок натуральних матеріалів і пористості матеріалу, із часом з північної сторони може з’являтися мох, дах потрібно буде обробити спеціальним розчином.
  • Досить висока вартість самого матеріалу та вартість робіт.

Звертайтеся до фахівців нашої компанії, ми підберемо вам найкращі матеріали та фахівців які зможуть втілити ваші покрівельні мрії в реальність!

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу