Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Гідроізоляція покрівлі це важливий елемент облаштування даху. Нажаль, багато клієнтів не завжди прислуховуються до порад спеціалістів. А дарма, адже це додатковий захист від небажаних протікань, конденсату, який утворюється на внутрішній стороні металічної покрівлі, бічного вітру.

Оскільки металочерепиця має різні форми і хвилі, то всі примикання не можуть щільно прилягати. Тому, під час вітру є ймовірність надування снігу та дощу безпосередньо під самий настил.
Конденсат утворюється також влітку. Метал за ніч охолоджується і від нагрівання, знизу покрівельного металічного матеріалу, утворюється досить велика кількість конденсату. Якщо гідроізоляція відсутня, то він буде потрапляти на дерев’яну частину, що з часом призведе до зниження терміну експлуатації.

Проблемним місцем також є єндова. Особливо, в зимній період, коли на даху скупчується велика кількість снігу. При таненні, сніг може потрапити в під-покрівельний простір, і у разі відсутності гідроізоляції, вода буде у вас на горищі.

Тож, яку покрівельну плівку краще обрати?
Один із варіантів, який ми вам пропонуємо – Strotex Basic 1300.

Плівка Стротекс виробляється у Польщі. В її асортименті лінія від найпростішої плівки РР 110 (виглядає вона як міцний поліетилен із армуванням), до таких позицій як Strotex-Q Nextreme 200g.

Найпростіша з них із приміткою РР 110. Щільність такої плівки 90 грам/м². Плівка має лицьову сторону і зворотну. Принцип її роботи такий: все що потрапляє на лицьову сторону – нижче вже не протече. А ось пара (або волога), яка із середини приміщення виділяється – буде проходити на лицьову сторону плівки, настільки швидко, наскільки буде дозволяти пропускна здатність гідробар’єру.

Гідробар’єри старого покоління мають дуже низьку пропускну здатність і паропроникність. Тому Стротекс РР 110, насправді, вже давно поступився новому поколінню супер дифузійних мембран, в яких паропроникність є набагато кращою.

Найпопулярніша позиція це Strotex 1300 basic – одна з перших з’явилась на нашому ринку. ЇЇ міцність – 115 грам/м².
Ціна покрівельної мембрани – 25-27 євро/рул (в євро ціна майже не змінна).

Бренд Стротекс також має ряд позицій з 130, 140, 150, 160, 180 і 200, 220, 260 грам відповідно.

Ще один із важливих показників – це довговічність плівки. Під покрівельна плівка повинна служити такий самий строк як і ваш дах. Якщо якість плівки низька, вона може розсипатись від досить високих температур влітку і низьких температур взимку.

Одна із найоптимальніших мембран це із міцністю 160 грам/м². Ціна такої покрівельної мембрани коливається в межах від 42-65 євро, але такий продукт буде вам служити довго і виконувати свою функцію.

Також є ще такі позиції як паробар’єр та вітробар’єр. Паробар’єр використовується із середини приміщення, переважно в мансардних приміщеннях із підвищеною вологістю (кухні, ванни), для запобігання накопичування вологи в утеплювачі. Паробар’єри бувають фольговані, що додатково впливає на енергозбереження.
Вітробар’єр застосовується при облаштуванні вентильованих фасадів.

Бренд Strotex більш масово представлений на ринку, але існують і багато інших брендів, які і кращі по якості.

У нас ви зможете купити Strotex і Climateq, Bilka, Dorken та інші. За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців нашої компанії, які підберуть вам все необхідне і якісне, адже ми піклуємось про ваш комфорт на роки.

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу