Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Бітумна черепиця Катепал – це найпопулярніший і впізнаваний продукт з Фінляндії серед великого асортименту покрівельних матеріалів в Україні. Торгова марка, а саме її назва стала загальною і зараз, багато покрівельників і покрівельних компаній називають «катепалом» різну бітумну черепицю незалежно від походження або бренду.

Бітумна черепиця Katepal – це покрівельний полімерно-бітумний матеріал, основу якого складає склопласт, просочений SBS-модифікованим бітумом з двох сторін.

Подібна структура забезпечує гнучкість матеріалу, міцність, а також стійкість до будь-яких механічних навантажень і деформацій. А нанесена на зовнішню сторону черепиці базальтова або мінеральна крихта різних кольорів і відтінків, підвищує стійкість такої покрівлі до впливу різних атмосферних явищ і надає відмінний зовнішній вигляд.

Завдяки даним характеристикам, Катепал займає лідируючу позицію на будівельному ринку України.
Через еластичність, бітумну черепицю використовують для перекриття складних дахів і форм. А кроквяна конструкція даху не вимагає посилення завдяки малій вазі такої черепиці (8 кг / м²).

Характеристики Катепала наступні:

  • Довговічність (служить до 50 років);
  • Відмінна тепло- і шумоізоляція;
  • Стійкість до температурних перепадів;
  • Легко затримує сніг;
  • Водонепроникна;
  • Стійкість до сильних поривів вітру;
  • Простота монтажу;
  • Великий вибір форм і кольорів;
  • Ціна бітумної черепиці цілком доступна

Гнучка черепиця представлена 8 основними колекціями:
• Katepal Jazzy
• Katepal KATRILLI
• Katepal Ambient
• Katepal Classic KL
• Katepal FOXY
• Katepal Rocky
• Katepal Mansion
• Katepal 3T

Катепал також представлений великим рядом кольорів.
Крім стандартних – коричневий, зелений, червоний, які присутні в різних відтінках і нарізках, є і рідкісні кольори, такі як: золотий, мідний, синій і блакитна лагуна.


Різна бітумна черепиця має різні розміри. Але все ж, є певні негласні стандарти:
Довжина: 1 м.
Ширина: 335 мм, 315 мм, 333 мм
Товщина: 6 мм
Розміри листа: 1000 * 317 мм

Монтаж бітумної черепиці

Основу конструкції для м’якої покрівлі складають крокви і вони несуть все навантаження. Між кроквами встановлюється утеплювач. З внутрішньої сторони, утеплювач закривається пароізоляційною плівкою. Потім, поверх крокв набивається контробрешітка з дерев’яного бруса в 2-3 см.

Далі, поверх контробрештування влаштовується суцільна обрешітка. Для виготовлення суцільної обрешітки застосовують вологостійку фанеру або OSB3, або обрізну дошку, вологість якої не перевищує 20%.

Далі, край фанери або ОСБ3 кріпиться спеціальними цвяхами або саморізами.
Якщо дах під нахилом менше 20 °, то по всій площі даху потрібно укласти підкладковий килим. В інших випадках, килим кладеться тільки по периметру і на всіх стиках, наприклад, на конику, звісах, а також в місцях примикань.

Підкладковий килим укладається знизу-вгору. Кожен наступний шар накладається на попередній приблизно на 10 см. Місця накладки проклеюють бітумним клеєм К-36. В основу, підкладка кріпиться за допомогою оцинкованих цвяхів з широкими капелюшками через проміжки в 20 см.

Важливою частиною монтажу бітумної черепиці є правильна установка вентиляційної системи. Якщо цей етап проігнорувати або неправильно зробити, то під покрівлею буде накопичуватися волога і дерев’яна основа даху почне підгнивати. В результаті, термін служби даху буде значно менше. Тому, вентиляційний канал потрібно облаштовувати під всією основою бітумної черепиці.
Бітумка кріпиться до суцільної обрешітки не тільки за допомогою спеціального клею, але і цвяхів.

Остаточно, фіксація та герметизація всіх стиків і покриття в цілому, відбудеться під впливом сонячного тепла. Тоді бітумна основа трохи сплавиться і утвориться суцільне водонепроникне покриття.


На лінії коника верхню частину черепиці перегинають через коник, потім укладають на підкладковий килим і закріплюють на іншій стороні даху.
Щоб продовжити експлуатацію бітумної черепиці і уникнути неприємних сюрпризів дуже важливо дотримуватися всіх правил і рекомендацій монтажу даного покриття.

Щоб прорахувати вартість бітумної черепиці залиште заявку на колекцію черепиці Катепал, яка вам підходить / подобається і ми, в найкоротші терміни, підготуємо кошторис з точним прорахунком.

Купити Катепал Ви також можете у нас в офісі в м.Чернівці, вул. Арона Пумнула, 4а.
Саме у нас, найбільший салон-магазин покрівельних матеріалів в Західній Україні. Тут ви зможете наочно подивитися на всю колекцію черепиці Катепал і вибрати ту, що вам підходить.

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу