Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Бітумна черепиця, «м’яка покрівля» або, як ще її називають «Катепал», набув широкої популярності за останні 10 років в Україні.
Місце народження цього матеріалу є Сполучені Штати Америки в далекому 1903 році. А з ростом популярності виробництво розійшлося у всі куточки світу.

Складається м’яка бітумна черепиця із 2-х шарів бітума, які покривають основу зі скловолокна або войлоку і 2 захисних шари – це мінеральна крошка або базальтовий гранулят.

Бітумна покрівля ідеально підходить для складних форм даху, так як є гнучкою і еластичною. До того ж, найкраще забезпечить максимальну ізоляцію від води.

Бренди бітумної черепиці в Україні

Бітумна черепиця Katepal – це один із перших брендів який з’явився на території нашої держави. Назва бренду стала загальною і багато монтажників називають будь-яку бітумну черепицю саме Катепал.

Katepal – це фінський бренд. Він завоював довіру і прихильність багатьох клієнтів. Підтвердженням цього є дахи яким понад 20 років, а матеріал, окрім технічних властивостей ще й естетично виглядає.

Також, в Україні представлені не менш відомі:

Ціна бітумної черепиці залежить від виробника і ряду факторів: товщини матеріалу, форми, кольору, одно шарова чи двох шарова.
Кожен виробник притримується тієї чи іншої технології виробництва і використовує відповідно сировину.

Бітум поділяється на СБС модифікований і окислений.

СБС модифікований має покращені показники щодо температури як плюсової так і мінусової, і в роботі є більш еластичним і гнучким.
Окислений, в прохолодну погоду особливо, буде більш жорстким і не таким еластичним. А при максимальному згинанні буде тріскати. Тому, на дуже складних формах, де необхідно матеріал згинати чи вигинати, рекомендується використання промислового фену.

М’яка черепиця представлена широким асортиментом форм (ромби, трикутники, квадратики, напівкруги) і кольорів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж бітумної черепиці і облаштування основи даху дещо відрізняється від облаштування основи під металочерепицю. Для бітумної черепиці дерев’яна частина, гідроізоляція, контр обрешітка і обрешітка – це все так само як під металочерепицю, а далі має бути суцільний настил, підкладковий килим і власне сама м’яка покрівля.

Для суцільного настилу використовують OSB плиту товщиною 10мм, 15мм, 20мм – якщо плита 10мм, то обрешітка повинна бути набита густіше. ОСБ плита повинна бути обов’язково вологостійкою.

Підкладковий килим це теж досить важливий елемент в облаштуванні даху із м’якої покрівлі. Це додатковий захист від вологи, в залежності від градусу нахилу даху допускається два способи укладання підкладки.

Якщо дах доволі стрімкий (35° і більше), допускається укладання підкладки лише по конику, звисах і краях даху, при меншому куті нахилу рекомендується укладати підкладку по всій площі даху.

Вентиляція для бітумної черепиці є одним із найважливіших умов для тривалої експлуатації. Оскільки бітум прилягає щільно до основи даху, рух повітря під цим матеріалом не відбувається. А, оскільки, ОСБ плита із дерева – їй потрібно дихати.
На ринку пропонують декілька варіантів вентиляції – точкові аератори і коникові аератори. Точкові врізаються в ОСБ плиту ближче до верхньої частини скату. Один аератор розрахований на 25 м2 і вентилює простір між ОСБ плитою і гідро бар’єром.

Кониковий врізається по всій довжині коника. Якщо проігнорувати облаштування вентиляції – то через декілька років плита почне пріти, за невеликий час вона загниє і дах просто провалиться.

Монтаж бітумної черепиці ціна

В залежності від складності даху, вартість робіт коливається від 10 до 15 євро/м2. Вартість самого покрівельного пирога починається від 10 євро/м2, і залежить від вартості самої бітумної черепиці, товщини ОСБ плити.

Звертайтесь до наших спеціалістів, ми скомплектуємо ваш дах по технології і згідно ваших побажань, а також підберемо вам бригаду кваліфікованих майстрів-покрівельників.
Пам’ятайте – що дотримання технології це запорука тривалої експлуатації!

Безкоштовна консультація по товарам і монтажу