Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Водостічна система BILKA* – це шведська сталь, 12 варіантів кольору, гарантії: 15 років кольору, 30 років відсутність корозії. Водостічна система BILKA виготовляється зі сталі, оцинкованої гарячим способом і з багатошаровим захистом з обох боків для забезпечення ідеальних експлуатаційних характеристик із часом. Система з’єднання елементів проста, швидка й ефективна, не дозволяє воді стікати на фасад будинку або проникати у фундамент і стіни будинку, захищаючи в такий спосіб увесь будинок і забезпечуючи тривалий термін служби. Виробництво елементів системи BILKA ґрунтується на шведській технології з використанням шведської сталі кращої якості (товщиною 0,6 мм), оцинкованої з обох боків (275 г/кв. м) і покритої шаром Prelaq Nova (250 мкм). Шар Prelaq Nova забезпечує виробам особливо гладку поверхню, високу стабільність кольору й гарну стійкість до дощової води й атмосферних забруднювачів. П’ять шарів, які зміцнюють і захищають металеву стрічку, гарантують кожному елементу стійкість до корозії й забезпечують більш тривалий термін служби. Тому система BILKA надає гарантії на тривалий термін служби, і з часом необхідно просто очищати водостічні жолоби від бруду.

Водостічна система BILKA пропонується у двох типорозмірах – 150/100 125/90 і також доступна в 12 варіантах кольору. Розміри й варіанти кольору дозволяють досягти індивідуальних комбінацій кольору, які найкраще підходять під колір даху.

Основні переваги водостічної системи BILKA:

СТІЙКІСТЬ

При її установці згідно із вказівками фахівців, термін служби водостічної системи BILKA повинен збігатися з терміном служби будівлі, на якій вона була встановлена, тобто не менше 50– 60 років. Система стійка до впливу дощів, вітру, снігопаду, рекомендується навіть для районів з рясними й агресивними атмосферними опадами. НАДІЙНІСТЬ Будівництво будинку має велике значення в житті людей. Отже, водостічна система розроблена для застосування для будь-якої форми даху та будь-якого типу будівлі. Незалежновід форми і розмірів даху, система для відведення дощової води може бути встановлена надзвичайно легко і без проблем. ШИРОКА КОЛІРНА ГАМА BILKA виробляє водовідвідну систему в 12 колірних варіантах виконання, тому ви можете знайти водовідвідну систему, яка відповідає за кольором елементам будівлі. ДОСКОНАЛА ГЕРМЕТИЧНІСТЬ Принципи поєднання елементів системи відведення дощової води BILKA не допускають зливу дощової води на фасад будівлі або інфільтрації води у фундамент за стіни будівлі. У такий спосіб забезпечується захист конструкції будівлі та більш тривалий термін експлуатації. ЗРУЧНА УСТАНОВКА Система для відведення дощової води дуже схожа на гру LEGO, оскільки відсутня або неправильно встановлена деталь призводить до руйнування всієї конструкції. Щоб уникнути проблем при установці системи для відведення дощової води BILKA дотримуйтесь тих самих правил, що й у грі LEGO. Виробництво елементів здійснюється так, щоб забезпечити їх надійне поєднання, яке не потребує інших кріпильних систем, наприклад, кріпильних гвинтів, які, з часом, можуть поставити під загрозу ефективність усієї системи відведення дощової води. БЕЗПЕРЕЧНА КРАСА Система для відведення дощової води забезпечує красу всього даху. А дах, у свою чергу, має підкреслювати красу будівлі. Розміри й колірні варіанти виконання надають можливість забезпечити найкращі індивідуальні проекти, що відповідають кольору даху та інтегруються в цілому з архітектурним стилем забудови, до ансамблю якої входить будівля.

*Компанія BILKA є підприємством з 100% румунським капіталом, спеціалізується на виробництві й розробці повних покрівельних систем (металочерепиця, водостічна система й аксесуари) для житлових і промислових споруд. За 9 років своєї діяльності компанія BILKA забезпечила покрівельним покриттям більше 100 000 будинків. Кожне 4 покрівельне покриття, що реалізується в Румунії, вироблене компанією BILKA. Завод компанії, було засновано в 2007 році. Він знаходиться в місті Брашов (Румунія).
... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Артикул: 5010101

Водостічна система BILKA

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

BILKA - це водостічна система, створена з шведської високоякісної сталі.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну