Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Натуральна черепиця

Будинки вкриті натуральною черепицею

Натуральна черепиця є, мабуть, самим стародавнім матеріалом з усіх представлених на сьогодні на ринку покрівлі. Існують історичні дані про те, що цей вид покрівлі використовували ще 4 тис. років до н.е. в Єгипті. Так само його любили використовувати стародавні греки і римляни (які, власне і завезли черепицю в Німеччину). Але навряд чи хтось зможе посперечатися з тим, що і в наш час натуральна черепиця виглядає актуально, благородно і престижно. Фактично, це класика, яка ніколи не вийде з моди. У чому ж секрет такої незгасаючої популярності? Чому люди вибирають натуральну черепицю, не дивлячись на її високу вартість у порівнянні з сучасними типами покрівлі, і постійним розвитком науки і технологій, які дозволяють робити все більш і більш високотехнологічні покриття? Адже статистика говорить про те, що сучасна Європа як і раніше найбільше довіряє саме натуральній черепиці. Все дуже просто, натуральна черепиця володіє цілим рядом незаперечних переваг, перед конкурентами, низкою особливостей, перевірених часом, які і роблять її такою популярною. А саме:

  • Довговічність і надійність – термін служби натуральної черепиці може перевищувати 100 років.
  • Благородний і естетичний вигляд, завдяки якому, навіть сама проста будівля набуває неповторний і своєрідний вид.
  • Екологічність.
  • Низька теплопровідність.
  • Висока шумоізоляція.
  • Підвищена вогнестійкість.
  • Стійкість до УФ-випромінювання і кислотних дощів.

Є в цього матеріалу і недоліки, такі як велика вага, що вимагає міцної кроквяної системи, і висока ціна (хоча це в меншій мірі відноситься до цементно-піщаної черепиці).

Компанія “Кровля-центр” пропонує на ринку чернівецької області два види натуральної черепиці: керамічну і цементно-піщану, торгових марок: “Braas“, “Roben”, “Tondach”.

Черепиця Braas, вироблена концерном Monier, представлена ​​на українському ринку з 1998 року. І зарекомендувала себе як високоякісний матеріал, як в індивідуальних так і в масових будівлях. Високоякісне обладнання, а так само чітке дотримання всіх технологічних процесів дозволяє цій компанії виробляти продукцію найвищої якості, що користується популярністю у всьому світі.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Sinfonie

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Вироблена за допомогою сучасного обладнання, володіє багатьма улюбленою S-подібною формою, ця черепиця може похвалитися ще й хорошим цінником.

грн / м²

Giebelortgangplatte

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Giebelortgangplatte - фронтонна плитка, яка застосовується для виконання схилу даху.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Garant

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Натуральна черепиця Garant вже більше 40 років є лідером з продажу, нею в європейських країнах покрито більше 10 млн. квадратних метрів даху.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Biber

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Черепиця Biber компанії Meyer-Holsen - це модель, перевірена часом.

Усього 17 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...