Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Натуральна черепиця

Будинки вкриті натуральною черепицею

Натуральна черепиця є, мабуть, самим стародавнім матеріалом з усіх представлених на сьогодні на ринку покрівлі. Існують історичні дані про те, що цей вид покрівлі використовували ще 4 тис. років до н.е. в Єгипті. Так само його любили використовувати стародавні греки і римляни (які, власне і завезли черепицю в Німеччину). Але навряд чи хтось зможе посперечатися з тим, що і в наш час натуральна черепиця виглядає актуально, благородно і престижно. Фактично, це класика, яка ніколи не вийде з моди. У чому ж секрет такої незгасаючої популярності? Чому люди вибирають натуральну черепицю, не дивлячись на її високу вартість у порівнянні з сучасними типами покрівлі, і постійним розвитком науки і технологій, які дозволяють робити все більш і більш високотехнологічні покриття? Адже статистика говорить про те, що сучасна Європа як і раніше найбільше довіряє саме натуральній черепиці. Все дуже просто, натуральна черепиця володіє цілим рядом незаперечних переваг, перед конкурентами, низкою особливостей, перевірених часом, які і роблять її такою популярною. А саме:

  • Довговічність і надійність – термін служби натуральної черепиці може перевищувати 100 років.
  • Благородний і естетичний вигляд, завдяки якому, навіть сама проста будівля набуває неповторний і своєрідний вид.
  • Екологічність.
  • Низька теплопровідність.
  • Висока шумоізоляція.
  • Підвищена вогнестійкість.
  • Стійкість до УФ-випромінювання і кислотних дощів.

Є в цього матеріалу і недоліки, такі як велика вага, що вимагає міцної кроквяної системи, і висока ціна (хоча це в меншій мірі відноситься до цементно-піщаної черепиці).

Компанія “Кровля-центр” пропонує на ринку чернівецької області два види натуральної черепиці: керамічну і цементно-піщану, торгових марок: “Braas“, “Roben”, “Tondach”.

Черепиця Braas, вироблена концерном Monier, представлена ​​на українському ринку з 1998 року. І зарекомендувала себе як високоякісний матеріал, як в індивідуальних так і в масових будівлях. Високоякісне обладнання, а так само чітке дотримання всіх технологічних процесів дозволяє цій компанії виробляти продукцію найвищої якості, що користується популярністю у всьому світі.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Новинка

Modern

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Фіброцементні листи ТМ "FIBRODAH" завдяки своїм розміром нададуть покрівлі неповторний зовнішній вигляд, а широкі та високі хвилі - більшої міцності та стійкості до навантажень.

грн / м²

Новинка

Renaissance

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Гармонійне поєднання естетичності та практичного використання фіброцементних листів ТМ "FIBRODAH"

грн / м²

Новинка

Classic

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Даний розмір фіброцементних листів ніколи не втрачає своєї актуальності та зможе задовольнити найвибагливіший бюджет. Оптимальне рішення для тих, хто проводить перекриття шиферної покрівлі, адже не потрібно витрачатись на нову обрешітку.

грн / м²

Вітрові планки

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

грн / м²

Завантажити ще...