Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Купити металочерепицю РОСТ в Чернівцях і Києві

При виборі покрівельного матеріалу покупці все частіше зупиняються на металочерепиці РОСТ. Її листовий матеріал легкий, але при цьому досить міцний і здатний прослужити понад 50 років. Багатошарове захисне покриття дозволяє використовувати металочерепицю в різних кліматичних умовах при температурах від -50 до +50 ° С. Гарний зовнішній вигляд разом з невисокою вартістю роблять її найпопулярнішим покрівельним матеріалом.

Переваги металочерепиці РОСТ

Черепиця РОСТ Україна володіє, крім загальних характеристик, властивих даній продукції, особливими фірмовими якостями:

    • • приховане кріплення візуально робить дах безшовним, створює 100% герметичність і стійкість до корозії завдяки відсутності отворів. Немає необхідності використовувати велику кількість забарвлених саморізів з герметизуючою прокладкою;
    • • завдяки новій технології 3D-нарізки геометрія листа виходить максимально точною і стики стають непомітними;
    • • завдяки невеликим розмірам одного листа (751 мм) полегшується установка, транспортування і зберігання. Монтаж можуть виробляти мінімальна кількість працівників без спеціальної підготовки;
    • • форма, аналогічна глиняній черепиці, надає додаткову жорсткість і прекрасний естетичний вигляд.

Виробник – ПМП РОСТ, найбільший виробник покрівельних і фасадних матеріалів в Тернопільській області, пропонує купити металочерепицю РОСТ в Чернівцях та Києві. Вітчизняне виробництво з використанням високотехнологічного імпортного обладнання дозволяє створити якісну продукцію, яка не поступається аналогам. При цьому ціна металочерепиці РОСТ залишається демократичною і доступною.

Як купити металочерепицю РОСТ в Чернівцях

Для придбання металочерепиці та інших покрівельних матеріалів залишайте заявку на сайті, і ми вам відразу зателефонуємо для консультації та оформлення замовлення.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Артикул: 1020101

Rubin (з Z-замком)

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Унікальна металочерепиця з безшовним Z-замком, зручна в транспортуванні за рахунок модульності. Виготовляється Рубін з німецької сталі Ecostahl або ThyssenKrupp.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну