Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Металочерепиця

Найпопулярніший вид матеріалу. Головна причина вибору – низька ціна матеріалу і комплектуючих, простота в монтажі, і легкість в пошуку майстра-покрівельника для монтажу. Середній термін служби: 30 – 40 років.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Новинка

Germania

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Металочерепиця "Germania" - поєднання консервативної класики та сучасного дизайну

грн / м²

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Новинка

Ера

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Металочерепиця Ера інноваційна металочерепиця виготовляється з німецького металу заводу ThyssenKrupp і італійського металу заводу Arvedi.

грн / м²

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Новинка

Венера

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Металочерепиця Венера – ексклюзивна новинка на ринку покрівельних матеріалів, надасть вашому даху унікальний та оригінальний вигляд.

грн / м²

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Хіт продаж

Венеція

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Металочерепиця "Венеція" - це вишуканий зовнішній вигляд, розмаїття кольорової гамми та високий рівень якості. Вибір металочерепиці даного виду є найбільш економним рішенням.

грн / м²

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...

Металочерепиця

Металочерепиця, це відносно молодий покрівельний матеріал. Його почали виробляти і використовувати тільки з середини двадцятого століття. Але за такий невеликий проміжок часу цей вид покрівлі завоював довіру споживачів і став одним з найбільш затребуваних покрівельних матеріалів у світі, а в Україні і зокрема в м.Чернівці – цей матеріал, одноосібний лідер продажів.

При виборі металочерепиці насамперед слід звертати увагу на якість сталі (товщина мінімальна 0,45-0,5 мм), кількість цинку (не менше 250 г / м ²), і полімерне покриття.

За типом полімерного покриття металочерепицю поділяють на поліестер, матовий поліестер, пурал, і пластизоль. Їх основні відмінності, крім зовнішнього вигляду, це товщина покриття, стійкість до фізичного і температурного впливу, а так само стійкість до корозії.

З чого складається металочерепиця:

Склад металочерепиці

Дім під металоерепицею

До основних переваг металочерепиці можна віднести:

  • Низька вартість у порівнянні з матеріалами-конкурентами;
  • Легкість матеріалу, що не вимагає масивної кроквяної системи і знижує витрати при транспортуванні;
  • Простий і швидкий монтаж;
  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Довговічність та екологічність.

Елегантний дім

До недоліків металочерепиці відносять:

  • Низька шумоізоляція (що можна виключити за допомогою правильного монтажу та утеплення);
  • Висока витрата матеріалів при монтажі покрівель складної форми;
  • Схильність до корозії (особливо при пошкодженні захисного покриття).

Компанія “Покрівля-Центр” співпрацює з перевіреними постачальниками і торгує тільки якісними матеріалами, наші співробітники перевіряють кожен лист металочерепиці на якість (товщина стали, стійкість покриття). Ми пропонуємо Вам таких відомих виробників сталі: “Arcelor Meetal“,”ThyssenKrupp“, “Corus“, “USSteel“, а так само не дорогий сегмент, це метал з Польщі, України, Казахстану, Китаю, Кореї, Румунії. Завдяки величезному асортименту ми можемо задовольнити бажання клієнта за ціною. Однак варто пам’ятати про те, що вибираючи матеріал для даху так само слід приділити увагу якості вибраного матеріалу для того, щоб Ваша покрівля прослужила багато років.

Типи покритів

Алюцинк

1. Алюцинк (ALUZINC). Сталеві листи зі спеціальним типом покриття, поступово заміщають собою цинкове покриття. Склад алюцинка: Алюміній – 55%, цинк-43,4%, кремній – 1,6%. Товщина покриття Алюцинк – 150 г / м ².

Коли алюміній взаємодіє з киснем – утворюється оксидна плівка, завдяки їй цей матеріал має високу стійкість до корозії, і практично не змінює зовнішній вигляд. На відміну від оцинкованої сталі, алюцинк не темніє, крім того він не дряпається і не вицвітає. Даний матеріал не виділяє токсичних парів, і пожежобезпечний.

Поліестер

2. Поліестер – відрізняє, перш за все, його естетичний вигляд, багатство колірної гами, високі захисні властивості, і доступна ціна. Але важливо пам’ятати, що основним чинником, що впливає на антикорозійні властивості оцинкованої сталі, покритої поліестером, є кількість цинку в листі. Так само не маловажний і шар самого покриття, який як правило складає 25 мк. Висока популярність такого покриття обумовлена ​​ще й тим, що воно підходить практично для будь-яких кліматичних умов. Сталь з покриттям поліестер широко використовують для стінових і покрівельних робіт, як в приватному, так і в промисловому будівництві.

Матовий поліестер

3. Матовий поліестер – відрізняється від звичайного, характерною текстурою, що імітує натуральні матеріали. Товщина покриття в 35 мк створює додаткову стійкість до механічних пошкоджень, метео-та хімічного впливу. Матеріал, покритий матовим поліестером не блищить на сонці, але більше схильний пиловим забруднення, ніж звичайний.

Пластизол

4. Пластизол – цей тип покриття володіє дуже високою стійкістю до механічних пошкоджень, а так само корозійного впливу. Такий ефект досягається багато в чому завдяки пластичному полимеру, товщиною в 200 мк, який забезпечує надійну зовнішню захист стали. Однак даний матеріал володіє низькою температурною стійкістю і погано переносить дію ультрафіолету.