Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

VELUX

VELUX – це міжнародна компанія, мета якої створення продукції поліпшує якість життя в будинках по всьому світу, завдяки денному світлу і свіжому повітрю.

Velux

 Компанія VELUX була заснована в 1941 році, коли Віллум Канн Расмуссен споглядаючи горище зрозумів, що його можна перетворити на максимально комфортне приміщення для проживання. Він тоді створив перше мансардне вікно і назвав його VELUX. Назва відображала його бачення, легко вимовлялося і легко запам’ятовувалося. VELUX походить від двох слів – «Ventilation and Lux​​», що в перекладі означає – «Вентиляція і світло».

З тих пір вікна VELUX постійно вдосконалювалися. Так були розроблені елементи захисту від погодних умов, елементи декору, скайлайт, і інші аксесуари. Компанія представила свою продукцію на всіх ринках де є скатні дахи.

Мансардне вікно на покрівлі Елементи мансардного вікна Velux Вікно Velux

Основною метою групи компаний VELUX є, стати взірцем ведення бизнесу.

Що це значить? Під словом «Зразок» VELUX розуміє компанію, яка приносити користь суспільству через свою продукцію. Така компанія ставитися до своїх споживачів, постачальників, працівників та акціонерів кращє, ніж більшість інших компаний і так як хотіла б, щоб ставилися до неї.

Зразкова компанія отримує прибуток, який здатний профінансувати розвиток і забезпечувати фінансову самостійність. Тому продукція повинна мати високу якість і оцінюватіся за розумними критеріями.

VELUX створюючи зразкову продукцію здійснює мінімально можливий вплив на навколишнє середовище і природу.

В основі діяльності компанії лежать потреби кінцевого споживача. Продукція виготовляється так, щоб зараз і в майбутньому вона відповідала вимогам користувача  і була відповідної якості.

Відносини компанії з постачальником грунтуються на співробітніцтві та спілкуванні. VELUX багато годин приділяє розвітку своїх працівніків, створюючи комфортні умови для роботи і проводячи правильну мотиваційну політіку.

Якість є пріорітетом для VELUX. Компанія здійснює Постійний контроль якості та тестування, щоб бути впевненою, що продукція відповідає всім вимогам.

Постійне випробування продукції проводитися для постійного її вдосконалення. Випробування екстремальними природніми умовами, дозволяють бути впевненим, що вікна та Інша продукція VELUX будуть ідеально служити щодня, рік за роком.

Заводи VELUX було сертіфіковано у відповідності до системи ISO 9001, а значить мансардні вікна розробляються і виготовляються на базі міжнародних стандартів.

Щодо деяких показніків, наприклад, водонепроникності, VELUX запровадив власні стандарти, які є більш жорсткішими, ніж міжнародні.

У країнах, де VELUX розпочинав свою діяльність, можна часто зустріти вікна, які функціонують вже більше 40 років, що є кращим доказом довговічності і якості.

Поставляючи вікна та іншу продукцію VELUX в оселі українців компанія «Покрівля-центр» переймає всю ту свіжість і світло виробника аби донести їх до Вас.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Артикул: 6010501

Мансардне вікно VELUX GZL 1051 B ручка знизу

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Комфортне мансардне вікно з нижньою ручкою для кімнат з високим пристінком.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Артикул: 6010401

Мансардне вікно VELUX GZL 1051 ручка зверху

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Мансардне вікно з зручною ручкою зверху і прекрасною енергоефективністю.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Артикул: 6010301

Мансардні вікна ПВХ (GLP 0073B)

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Таке мансардне вікно підійде для кімнат з світлими кольорами інтер'єру або з високим рівнем вологи.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Артикул: 6011001

Мансардне вікно VELUX GLU 0061 B ручка знизу

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Модель мансардного вікна GLU 0061 B з ручкою для відкривання знизу для кімнат з високим пристінком.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...