Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Мансардні вікна

Комплект до мансардного вікна

Джерелом освітлення мансарди можуть бути як традиційні вертикальні вікна, так і спеціально розроблені для цього мансардні. Мансардні вікна встановлюють у покрівельні скати з нахилом 15-90 градусів. При цьому оптимальна висота від підлоги до нижньої частини віконного отвору повинна бути 110 см від рівня підлоги, а сектор огляду сидячої біля вікна людини не менше 15 градусів при відкритому вікні. Встановлено, що співвідношення площі віконних прорізів до площі підлоги повинно бути 1 до 10.

Характерною особливістю, і відмінністю мансардного вікна від звичайного є його здатність пропускати більше світла. Так само завдяки своїй конструкції і технічним характеристикам, ці вікна пристосовані до самих екстремальних природних умов і впливів зовнішнього середовища, що дозволяє їх використовувати в будь-яких кліматичних умовах. У них застосовуються енергозберігаючі, удароміцні склопакети, а так само сонцезахисні елементи.

Між собою мансардні вікна можуть відрізнятися за типом склопакета, способу відкриття вікна, наявності спеціального покриття, а так само по інших технічними характеристиками і наявності додаткових аксесуарів і пристосувань, до яких відносять: шторки, жалюзі, маркізет, систему дистанційного відкривання, та інше.

Мансардне вікно

Варто так само зупинитися на такому важливому моменті як закладення укосів. Так нижній укіс, який знаходиться під вікном, повинен виконуватися у вертикальному положенні, а верхній в горизонтальному, паралельно підлозі. Такий принцип дозволяє забезпечити необхідну циркуляцію теплого повітря, і уникнути конденсації водяної пари на склопакеті.

Основоположником виробництва мансардних вікон, а так само лідером світового ринку є датська компанія Velux. Компанія Velux існує вже більше 60 років і представлена ​​в більш ніж 40 країнах світу. Продукція цієї компанії найбільше цінується за свою високу якість, широкий асортимент і багатий вибір комплектуючих матеріалів і додаткових елементів. Вся продукція Velux зроблена за останнім словом техніки і згідно високим європейським стандартам. Не випадково виробник дає 10 років гарантії на свої вироби. Саме тому фірма Покрівля-центр займається реалізацією вікон цієї компанії, яка заслужила довіру і повагу, як в Україні, так і в усьому світі.

У нас ви можете так само придбати вікна провідних світових виробників – “Fakro“, і “Roto“. Величезний вибір моделей дозволяє облагородити мансардні житлові приміщення будь-яких типів. Світлові тунелі добре підійдуть для приміщень, де встановлення мансардних вікон неможлива. Вікна-балкони, люки для дахів, різні варіанти вікон, вибір розмірів, вікна для різних типів приміщень, оснащення електронікою і багато іншого, все це Ви зможете вибрати у нас. Так само у нас можна купити горищні сходи.

Мансардні вікна у спальні

Мансардні вікна у вітальні

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Артикул: 6010501

Мансардне вікно VELUX GZL 1051 B ручка знизу

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Комфортне мансардне вікно з нижньою ручкою для кімнат з високим пристінком.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Артикул: 6010401

Мансардне вікно VELUX GZL 1051 ручка зверху

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Мансардне вікно з зручною ручкою зверху і прекрасною енергоефективністю.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Артикул: 6010301

Мансардні вікна ПВХ (GLP 0073B)

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Таке мансардне вікно підійде для кімнат з світлими кольорами інтер'єру або з високим рівнем вологи.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Артикул: 6011001

Мансардне вікно VELUX GLU 0061 B ручка знизу

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Модель мансардного вікна GLU 0061 B з ручкою для відкривання знизу для кімнат з високим пристінком.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...