Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

«Gerard» – кращапокрівля у світі! Кожен, хто загорівся ідеєю будівництва власного будинку, зіштовхується з дилемою вибору покрівельного матеріалу. А все тому, що покрівля найбільш масивний елемент зовнішності будинку, його візитка. Ми розуміємо,

Металочерепиця з кам’яною присипкою Gerard

що те наскільки яскраве враження буде від вашого будинку – залежить, в першу чергу від конструкції даху і її зовнішнього вигляду, тобто від матеріалу, який використовується. Компанія AHI Roofing є світовим лідером з виробництва матеріалу, який приносить справжнє естетичне задоволення – це композитна черепиця Gerard – мабуть найкраща покрівля в світі.

Саме новозеландська компанія Gerard Roofing винайшла унікальний покрівельний матеріал, який пізніше і назвали «композитна черепиця». 50-річна гарантія на матеріал підтверджується не тільки лабораторними дослідженнями, але і досвідом, придбаним за більш ніж півстоліт

Вілла вкрита композитною черепицею Gerar

тя існування компанії. Gerard поставляється в більш ніж 120 країн!

Композитна черепиця Джерард – це сталеві листи на які наноситься спеціальне багатошарове покриття, основною родзинкою якого є верхній шар з подрібненого натурального каменю. Така крихта тримається на захищеному алюмо-цинком листі за допомогою високоякісної акрилової смоли.

Котедж з покрівлею Gerard

Композитна черепиця Gerard має велику стійкість до впливу різних погодних умов і природних катаклізмів. Так, в 1983 році при пожежі в районі Окленда, що в Каліфорнії – згоріло більше десятка будинків покритих різними покрівельними матеріалами. Вціліли тільки три – з черепицею Gerard.

Після пожежі вціліли тільки покрівлі з композитної черепиці Gerard

Копання постійно проводить випробування в лабораторних умовах, по впливу різних метеофакторів і екстремальних катаклізмів на що випускається покрівельний матеріал. Завдяки яким, наприклад, після урагану Ірен, що зруйнував стіни одного з приватних будинків, дах з матеріалу Gerard залишився абсолютно неушкодженим.

Дім на березі моря з покрівлею Gerard, яка залишилась неушкодженою після урагану.

Якщо розвивати тему погодних умов, то хочеться відзначити, що град, що випав в одному з штатів Америки, зруйнував натуральну, бітумну черепицю, дерев’яну покрівлю і погіршив загальний вигляд різної металевої покрівлі. У той же час він не зміг пошкодити композитну черепицю, яка залишила за собою майже первісний вигляд. Також землетрус в Японії довів, що різна важка покрівля не витримує цього лиха, а «композитка» трималася до тих пір, поки були цілі стіни.

Отже, Gerard має масу переваг і рішення за вами. Знаємо, що Ви хочете зробити свою покрівлю максимально красивою, елегантною і міцною, тому ми чекаємо вас.

 

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Diamant

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Природа створила безліч матерій. Наприклад, діамант, який цінується не тільки за красу, а й за надміцність. Його властивості надихнули нас на створення даної колекції.

Усього 16 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Shingle

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Оригінальний дизайн, що приніс крізь століття покриття з деревних плит і пристосував його під сучасні вимоги цієї епохи. Покрівля «з історією».

Усього 6 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Shake

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Дерево в усі часи вважалося одним з найкрасивіших матеріалів. Імітація дерев'яної покрівлі стане гідним уваги акцентом в інтер'єрі вашого будинку.

Усього 13 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Milano

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Класика античної архітектури - монотонна хвиляста покрівля. Спеціально для тих, хто вибирає максимальний комфорт при мінімумі вичурності.

Усього 11 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...