Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Норвезька композитна черепиця в Чернівцях

Сьогодні наявність власного будинку – це не розкіш, а цілком буденна реальність. І якщо на квадратних метрах можна заощадити, то якість матеріалів має бути на найвищому рівні! Норвезька композитна черепиця від компанії ISOLA – гарант якості і надійності даху вашого будинку.

Переваги норвезької композитної черепиці ISOLA

Наша компанія надає широкий асортимент покрівельних покриттів в Чернівцях, серед яких черепиця ISOLA від норвезького виробника займає гідне місце. 1. Powertekk Exclusive – композитна черепиця, що надає середземноморський дух вашому будинку. Легкість її конструкції забезпечує стійкість і міцність даху, а приємні відтінки будуть радувати око ваших гостей. 2. Powertekk Nordic – відмінний вибір для тих, хто вважає за краще скандинавський стиль. Гранульований камінь в поєднанні з металевими конструкціями дозволяє черепиці витримувати величезні навантаження, такі як сильний вітер і навіть сніговий буран. Якщо ви вирішили купити композитну черепицю Норвегія, то для наших широт Powertekk Nordic – найкращий вибір. 3. Powertekk Tyri – прекрасно підійде для цінителів природних елементів в дизайні. Вітростійка і надзвичайно герметична конструкція в поєднанні з природним каменем, дозволяє домогтися унікальних дизайнерських рішень на ваш смак.

Продаж покрівельних матеріалів в Чернівцях

Черепиця від компанії ISOLA користується високим попитом в сфері розробки сучасних рішень для дахів. Якщо вас цікавить ціна в Чернівцях на композитну черепицю з Норвегії, наші менеджери з радістю проконсультують по даному питанню. Вас зацікавила норвезька черепиця, доставка цього товару постукає вам прямо в двері. Надійний дах – запорука затишку цілого будинку.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Powertekk Exclusive

1 грн / м²

Покрівельний матеріал з безліччю природних кольорів і красивою формою натуральної середземноморської черепиці.

Усього 8 відтінків

1 грн / м²

Powertekk Tyri

520 грн / м²

Композитна черепиця випробувана суворим норвезьким кліматом і відповідає всім європейським стандартам якості.

520 грн / м²

Powertekk Nordic

520 грн / м²

Композитна черепиця, яка вже стала класикою покрівельного світу. Найбільш норвезький матеріал для красивих стильних будинків.

Усього 6 відтінків

520 грн / м²