Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Бітумна черепиця Акваізол

Акваізол – український виробник бітумних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів. Якісна, європейського рівня продукція, робить завод «Акваізол» одним з передових виробників на нашому ринку.

Акваізол почав будується в 1998 р., і вже в 1999 р. повним ходом виробляв євроруберойд. Спочатку у виробництво включався багаторічний досвід світових виробників покрівельних матеріалів і великі науково-технічні знання наших вчених. Тому за дуже короткий час компанія почала користуватися популярністю на українському ринку і вже в 2003 р. почала власне виробництво бітумної черепиці. А рік потому була запущена лінійка, що виробляла нетканий поліестер і геотекстиль.

На сьогоднішній день у заводу є 32 види продукції, що випускається.

Акваізол – єдиний в Україні завод, який випускає просочений поліефірний полотно (основа для євроруберойду). Цей поліефірний полотно ми використовуємо для виготовлення євроруберойду і геотекстилю.

Також Акваізол є єдиним українським виробником бітумної черепиці. Черепиця Акваізол має велику різноманітність форм і кольорів. Коньково-карнизна плитка і ендовий килим в колір черепиці зробить вашу дах ще більш привабливою.

М’яка бітумна покрівля – дуже популярний покрівельний матеріал у Європі та Північній Америці. Її цінують за те, що вона є безвідходним матеріалом навіть при використанні на складних дахах, а використовуватися вона може на самих ізломленних покрівельних скатах. Бітумну покрівлю просто обслуговувати, монтувати і вона служить тривалий час. Також вона має підвищену шумоізоляцію в порівнянні з бляшаної покрівлю.

Черепиця Акваізол витримує багаторазове циклічну зміну температури в широкому діапазоні, що особливо характерно в наших кліматичних умовах. Завод гарантує 25 років стабільності покрівлі.

На даний момент Акваізол виробляє два види гонтів черепиці, що, загалом, налічує 30 колірних рішень.

Альтанка вкрита бітумною черепицею

На даний момент реалізовано більше 1 млн. кв.м. бітумної покрівліАкваізолТакож на дахах укладено понад 55 млн. квм. нашогоєвроруберойдуЗа весь термін експлуатації він зарекомендував себе як якіснийміцний і надійний матеріал. На заводі Акваізол використовується сировина кращих виробників.Чітке дотримання технологічного процесу в поєднанні збагатоступеневою системою контролю якостіроблять продукціюнадійною і дуже популярноюЗа цей Аваізол отримав нагороду«Вища проба».

Сучасний будинок з бiтумною покрівлею

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Мозайка

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Стильний покрівельний матеріал для будинків в стилі модерн та інших сучасних стилів. Виготовляється більше 15 років і добре себе зарекомендувала.

Усього 11 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Акцент

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Цікавий покрівельний матеріал з формою гонту, яка при укладанні нагадує класичну дерев'яну дранку. Має більше десяти колірних рішень і гарантію 25 років.

Усього 11 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну