Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Словаччина

Бітумна черепиця (Словаччина)

Якісна висококласна бітумна черепиця (Словаччина), сучасна технологія виготовлення якої гарантує високу надійність і довговічність покриття. Купити бітумну черепицю зі Словаччини в Чернівцях – означає вибрати якісне покриття для покрівлі, яке не тільки вдосконалює зовнішній вигляд вашого будинку, але і зроблять його більш елегантним і витонченим. В асортименті представлено покриття з різних матеріалів і величезний вибір колірної гамми на будь-який смак. Усім охочим купити м’яку черепицю зі Словаччини, пропонують багато моделей, виконаних у різних стилях:

  • • традиційний дизайн;
  • • унікальний класичний дизайн;
  • • більш сучасні вдосконалені моделі.

Переваги бітумної черепиці з Словаччини

Крім оригінальних колірних рішень і унікального дизайну покриттів, бітумна черепиця перевершує інші покрівельні матеріали за багатьма показниками. Купуючи наші покрівельні матеріали, ми маємо на увазі отримання гарантованих переваг. 1. Завдяки сучасним технологіям, що розробляють матеріали, монтаж покрівлі став швидким і простим процесом. 2. Надійний захист від агресивних впливів зовнішнього середовища (має високу стійкість до великих поривів вітрів). 3. Гарантовано тривалий термін експлуатації покрівельного матеріалу. 4. Низька вартість матеріалів з усіма комплектуючими та монтажами. 5. Мінімізовано кількість відходів при монтажі покрівлі. 6. Простота і практичність в транспортуванні та зберіганні матеріалів.

Ціна на бітумну черепицю Словаччина в Чернівцях

Окремою перевагою даних бітумних покрівельних матеріалів є низька вартість, яка в поєднанні з високою якістю матеріалів і вигідними умовами придбання робить бітумну черепицю ідеальним варіантом для найвимогливіших покупців. Ціна на бітумну черепицю (Словаччина) в Чернівцях не залишає нікого байдужою.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Victorian

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Висококласна бітумна черепиця Victorian округлої форми, яка підкреслить вишуканий і елегантний класичний стиль будівлі. Чудово поєднується з сучасною архітектурою.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Monarch-Diamant

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Monarch-Diamant - бітумна черепиця преміум класу від знаменитого виробника м'якої покрівлі. Трикутна форма черепиці, що нагадує діаманти, підкреслить елегантність і шикарний стиль будівлі.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Хіт продаж

Monarch

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Monarch - черепиця класу "преміум", проведена з високоякісних матеріалів, володіє прекрасним і стильним дизайном і особливим складом, що робить її унікальною і затребуваною не тільки в Європі, але і у всьому світі.

грн / м²

ArmourGlass

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Висококласна черепиця бітумна IKO ArmourGlass PLUS - виконана в традиційному дизайні, пропонується в найширшій колірній гамі. Сучасна унікальна технологія виготовлення гарантує надійність і довговічність.

Усього 7 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...