Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Техноніколь Шинглас

Бітумна черепиця SHINGLAS виробляється на спільному підприємстві Корпорації ТехноНІКОЛЬ і іспанської компанії ChoVa з 2002 року.

ТехноНІКОЛЬ на сьогоднішній день є найбільшим в Європі виробником покрівельних, і теплоізоляційних матеріалів. Ця компанія має в активі 35 заводів у країнах Європи та Азії. Тут працюють професіонали і фахівці, які готові допомогти кожному зробити свою покрівлю досконалою.

Бітумна черепиця Shinglas

Покрівельні матеріали корпорації ТехноНІКОЛЬ можуть бути використані в дахах будь-якої складності і конфігурації. Швидкість монтажу, відсутність потреби в особливих інструментах, легкість на даху роблять черепицю SHINGLAS популярним матеріалом для облаштування власного затишку.

Основний акцент при виробництві гнучкої покрівлі завод ТехноНІКОЛЬ робить на користь, міцність і красу матеріалу. У черепиці Шинглас переплітається досвід Європи та Америки.

Існує чотири види черепичного гонту. Це Джаз, Ультра, Класик і Фінська черепиця.

Shinglas Джаз

Черепиця серії Джаз з гарантією 30 років, поєднує в собі красу і надійність. Сім кольорів черепиці Джаз як сім нот підкреслять будь-яке творіння архітектурного мистецтва.

Shinglas Ультра

Ультра з гарантією 25 років, має не тільки безліч кольорів, але і три моделі гонту.

Shinglas Класік

Елегантність і шарм геометричних ліній черепиці Класик не залишить байдужим нікого. А природні кольори і відтінки дозволяють зробити ваш будинок найбільш гармонійним із довкіллям. Гарантія 20 років.

Фінська черепиця

Серія Фінська черепиця найбільш бюджетний сегмент, Який підходіть для практичних людей, які хочут все ж якісний материал. Тут ви знайдете три варіанти гонту. Гарантія на неї 10 років.

Фінська бітумна черепиця

Продукція ТехноНІКОЛЬ володіє сертифікатом ISO 9001, що підтверджує її високу якість. А все тому, що контроль на заводі здійснюється за допомогою спеціальної комп’ютерної системи (якість продукції перевіряється кілька разів на добу). Цей контроль, у поєднанні з аудитом і високою автоматизацією виробничого процесу роблять черепицю Шинглас конкурентною і затребуваною не тільки на ринках Росії, але і Європи, що підтверджує сертифікація “СЕ”.

Компанія «Покрівля Центр» є реалізатором бітумно-черепичної покрівлі SHINGLAS в Чернівецькій області та всьому західному регіоні.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Ранчо

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Життя йде, часи змінюються. Але класика завжди залишається незмінною. Так чому б не використати її як основу архітектурного задуму?

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Кантрi

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Прекрасні будиночки в селах західних країн надихнули творців цієї красивої і, по-старовинному затишної покрівлі.

Усього 9 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Джаз

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Якщо ви в душі художник і артист, задовольните свої амбіції, зупинивши свій вибір на музично ритмічної колекції черепиці.

Усього 9 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Вестерн

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Потрібна гарна і міцна покрівля, по якій можна хоч бігати, хоч стрибати? Тоді по конях! Нам є чим вас здивувати.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...