Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Бітумна черепиця в Чернівцях з Росії

Бітумна черепиця завоювала ринок покрівельних матеріалів завдяки якості та ефективності. Основними компонентами покриття є склохолст і бітум. Це забезпечує додаткову гнучкість матеріалу, роблячи можливою кладку на будь-якій поверхні. Гнучка черепиця з Росії являти собою першокласний покрівельний матеріал, який має тривалий термін служби.

Особливості гнучкої черепиці з Росії при зведенні покрівлі

Вироблятися така покрівля стала відносно недавно, але її вже використовують мільйони власників для дахів своїх будинків. Сам бітум є пластичним матеріалом, тому в спеку поверхню може трохи розм’якшити, хоча, покрівля від високої температури нагрівається, вона ніколи не розплавиться через наявність кам’яного посипання. Спеціального догляду за бітумним покриттям не потрібно. У процесі кладки черепиця склеюється в суцільне полотно, тому складності можуть виникнути тільки в разі пошкодження поверхні. Навіть невелика ділянка даху важко замінити без досвіду такої роботи.

Чим відрізняється бітумна черепиця з Росії?

Бітумна черепиця з Росії розробляється за модифікованою технології на спецобладнанні, яке не має аналогів у всьому світі. Така продукція володіє підвищеними захисними властивостями. Структура черепиці:

  • • склохолст;
  • • покращений бітум (насичений киснем);
  • • гранулят;
  • • полімерна маса;
  • • силіконова плівка;

Ціна на бітумну черепицю в Чернівцях з Росії нижче, ніж у європейських аналогів. При цьому продукція не відрізняється якістю, тому що виробляється безпосередньо з урахуванням кліматичних умов. У порівнянні з американськими виробниками російська продукція іноді виявляється якісніше, тому що компанії в США роблять більше ставку на солідний зовнішній вигляд. Купити бітумну черепицю Росія в Чернівцях можна від виробника з Рязані. Саме там знаходяться два великі заводи з виробництва бітумної покрівлі.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Ранчо

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Життя йде, часи змінюються. Але класика завжди залишається незмінною. Так чому б не використати її як основу архітектурного задуму?

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Кантрi

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Прекрасні будиночки в селах західних країн надихнули творців цієї красивої і, по-старовинному затишної покрівлі.

Усього 9 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Джаз

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Якщо ви в душі художник і артист, задовольните свої амбіції, зупинивши свій вибір на музично ритмічної колекції черепиці.

Усього 9 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Вестерн

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Потрібна гарна і міцна покрівля, по якій можна хоч бігати, хоч стрибати? Тоді по конях! Нам є чим вас здивувати.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...