Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Бітумна черепиця ISOLA в Чернівцях

Вибираючи покриття для даху свого будинку, власники віддають перевагу перевіреним маркам, які гарантують якість і безпеку матеріалів. Гнучка бітумна покрівля ISOLA виробляється з додаванням до складу термопластичного полімеру, який робить покриття більш міцним.

Властивості гнучкої бітумної покрівлі ISOLA

Продукція компанії ISOLA розробляється за сучасними технологіями і поєднує в собі привабливий дизайн. Характерною особливістю матеріалів є їх велика вага, так як в складі використовується більша кількість бітуму. Це збільшує і протекцію. Покриття ефективне від попадання вологи, при сильних поривах вітру. Найчастіше при кладці використовується система паз-гребінь, підвищує якість кріплення. Термін служби матеріалу починається від 25 років. Ціна на черепицю ISOLA в Чернівцях відрізняється в залежності від структури матеріалу і способу укладання.

Укладання черепиці та догляд за нею

Замовити бітумну черепицю ISOLA в Чернівцях можна в будь-який час року. Температура повітря ніяк не впливає на якість і складність кладки. Також виключені шкідливі випари при експлуатації даху, які може викидати в атмосферу звичайний бітум. Дах необхідно очищати в міру забруднення м’якими щітками, щоб не зіпсувати поверхню. Взимку використовуються пластикові або дерев’яні лопати, якщо снігу зібралося багато, при цьому бажано невеликий шар снігу залишити, щоб уникнути торкання прибирального інструменту з дахом. У разі появи моху, обробіть дах антибактеріальним розчином, а потім змийте засіб водою. Плюс м’якої черепиці в тому, що завдяки наявності покрівельного килима при навантаженні вона згинається, а не тріскається. Купуючи бітумну черепицю ISOLA в Чернівцях, ви забезпечуєте захист власного житла від будь-яких погодних явищ.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Biber

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Норвежці вміють відтворювати природні форми, копіюючи, а іноді і вдосконалюючи їх властивості! Яскравим прикладом буде дана черепиця, в формі риб'ячої луски.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Rett

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Любите мінімалізм і максимальну простоту без примх? Тоді вашій увазі пропонується приємна і монотонна черепиця.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Kuttet

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

«Осучаснена старина» для любителів стародавніх європейських замків, або всіх, кому до душі будувати свою власну фортецю.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Tyri

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Чи можуть вікові традиції поєднуватися з сучасним стилем? Звісно так! І знову норвежці виявили дивовижну майстерність у виготовленні черепиці.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...