Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Бітумна черепиця з Норвегії в Чернівцях

Бітумна черепиця виробництва Норвегії відома своїми високими показниками захисту, тому її часто можна зустріти в якості покрівельного матеріалу. Таке покриття можна використовувати для даху з будь-яким ухилом, а в разі пошкоджень при експлуатації її частини можна замінити.

Особливості бітумної черепиці, виробленої в Норвегії

Бітумна черепиця з Норвегії є високотехнологічним матеріалом для покрівлі будівель. В основу листа входить склохолст з просоченним модифікованим бітумом і додаванням кам’яного грануляту. Сукупність цих матеріалів створюють водонепроникну поверхню, тому черепиця добре захищає будинок від вологи. Механізм укладання бітумної черепиці виробництва Норвегії полягає в створенні герметичної поверхні. Поява конденсату може руйнувати матеріали покриття: для бітумної черепиці важлива хороша вентиляція всередині будівлі. Також при кладці утворюється суцільне полотно черепиці, що ускладнює процес заміни частин при пошкодженні. Якщо ви хочете купити норвезьку черепицю в Києві, то повинні знати, які правила дотримуються під час кладки. По-перше, вага деяких матеріалів досить велика, і вам може знадобитися кроквяна система. По-друге, монтаж черепиці можна проводити в жарку пору, так як від температури вона швидко нагрівається і призводить до опіків тіла.

Плюси і мінуси бітумного покриття

Переваги:

  • • безпека;
  • • звукоізоляція;
  • • антикорозійний матеріал;
  • • великий термін експлуатації.

З мінусів відзначається тільки підвищена видаткова вартість, адже матеріал дорожче інших покриттів. Але купивши бітумну черепицю Норвегія в Чернівцях, ви створите по-справжньому комфортні і безпечні умови для своєї сім’ї.

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Biber

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Норвежці вміють відтворювати природні форми, копіюючи, а іноді і вдосконалюючи їх властивості! Яскравим прикладом буде дана черепиця, в формі риб'ячої луски.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Rett

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Любите мінімалізм і максимальну простоту без примх? Тоді вашій увазі пропонується приємна і монотонна черепиця.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Kuttet

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

«Осучаснена старина» для любителів стародавніх європейських замків, або всіх, кому до душі будувати свою власну фортецю.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Tyri

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Чи можуть вікові традиції поєднуватися з сучасним стилем? Звісно так! І знову норвежці виявили дивовижну майстерність у виготовленні черепиці.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...