Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Бітумна черепиця IKO

IKO є світовим експертом в області бітумної черепиці. А все, тому, що компанія є найбільшим виробником покрівельних матеріалів, зокрема м’якої черепиці.

Історія IKO почалася в місті Калгарі (Канада), де вона була заснована в 1951 році. Починалося все з паперу просоченої бітумом, тобто толі. А вже в 1954 році в асортименті компанії з’явився перший покрівельний гонт.

Сьогодні потужності компанії налічує чотирнадцять заводів в Канаді та США, заводи в Бельгії, Англії, Франції, Ірландії.

Незвичайний будинок вкритий черепицею ІКО

Основною силою, яка висунула компанію IKO далеко вперед, є хороша кадрова політика, ієрархічний контроль ефективності та якості виробничого процесу, постійне науково-технічний розвиток. А знак якості “CE” дає впевненість у продукції, що виробляється.

У нашій компанії ви зможете придбати будь-який вид бітумної черепиці IKO. Ми реалізуємо м’яку покрівлю на Чернівецьку область і Західний регіон.

У нас ви знайдете ламіновану черепицю IKO, самоклеющуюся черепицютрадиційну бітумну черепицючерепицю класу преміумчерепицю архітектурного стилю. Є дуже великий асортимент гонтів і безліч колірних рішень.

Skyline

Armourshield

Diamant

Victorian

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

DiamantShield

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Величний вид бітумної черепиці DiamantShield створюється завдяки формі, що нагадує гонти сланцю, які в поєднанні відтворюють "мозаїку з діамантів".

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну