Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Найбільшим у світі виробником будівельних матеріалів є концерн Lafarge з штаб квартирою в Парижі. Він розпочав свою діяльність ще в

BRAAS на скатній покрівлі

1833 році і був заснований Огюстом Павеном де Лафарж як підприємство з виробництва вапна. Компанія вже має власні покрівельні традиції а кількість її акціонерів складає більше 210 000 людей. Так на підприємствах концерну трудиться 83 000 працівників. Lafarge має свої заводи в 78 країнах, а його обороти в рік складають 13,7 млрд. євро.

Концерн спеціалізується на чотирьох основних напрямках діяльності:

– виробництво цементу (44% від обороту компанії);

– компоненти для виробництва бетону (35% від обороту);

– покрівельні матеріали (12%);

– виробництво гіпсу (8% від обороту компанії).

Lafarge Roofing є виробником натуральної черепиці Braas і найбільшим в світі об’єднанням з виробництва покрівельних матеріалів і технологій. Розташовані в 38 країнах світу, більше ніж 200 підприємств виробляють цементно-піщану й керамічну черепицю. Також концерн виробляє елементи покрівельної системи, металеву покрівлю, димові труби, сонячні батареї, водостоки.

Покрівельні системи концерну Lafarge використовуються щороку на 1 600 000 дахах по всьому світу.

Цементно-піщана черепиця BRAAS

Такі якісні системи захищають будівлі від вітру, снігу і дощу. Вони зберігають архітектурну колоритність сіл і міст.

Вся продукція аж до циклів виробництва орієнтована на те щоб приносити користь людині – захищати, забезпечувати затишок і додаткову економію (особливо при використанні сонячних колекторів).

Керамічна черепиця BRAAS це той матеріал, який може забезпечити максимальний затишок і естетичний ефект. Покрівля на основі технологій BRAAS підходить для дахів будь-якої складності і форми.

Переваги покрівлі BRAAS:

– високий рівень шумоізоляції (BRAAS поглинає шум дощу і вітру, шум вуличного транспорту);

– велика теплоізоляція, що дозволяє затишно знаходиться в мансарді і взимку, і влітку. Також можна заощадити на утеплювачі;

– не горить і відповідає всім нормам пожежної безпеки;

– не накопичує статичну електрику і радіацію;

– високостійка до біологічних і хімічних впливів.

Часи, коли при виготовленні черепиці використовували в основному ручна праця давно пішли в минуле. Форма і інструменти стали складніше для забезпечення більшої якості і доступності продукції. У наш час процес виготовлення керамічної черепиці, починаючи з глиняного кар’єру і закінчуючи готовою черепицею контролюється електронним обладнанням. Крім того він майже повністю автоматизований і виключає людський фактор. Застосування натуральної глини з різними домішками є основою керамічної черепиці BRAAS. При обпалці черепиця набуває натуральний червоний колір, а для придбання черепицею іншого кольору її ангобіруют. Так сформовану і висушену черепицю покривають рідкою глиною зі спеціальними домішками і оксидами металів, які необхідні для отримання необхідного кольору і гладкості.

Керамічна черепиця BRAAS

Разом з черепицею компанія Braas виготовляє додаткові елементи, які можуть бати необхідні при формуванні покрівельної системи. Такі елементи дозволяють встановити на дах трубу або антену, а також сходинки або снігозатримувачі. Є різні декоративні елементи, які можуть прикрасити дах і додати йому індивідуальності.

Компанія «Покрівля центр» пропонує вам купити черепицю світового бренду BRAAS в Чернівцях. У нас є в наявності керамічна і піщано-цементна черепиця, а також функціональні і декоративні елементи покрівлі.

Покрівельні матеріали концерну Lafarge Roofing виготовляються по всьому світі під дуже відомими і найстарішими торговими марками: BRAAS (Німеччина, Польща, Росія, Туреччина), BRAMAC (Австрія і Південно-Східна Європа), Lafarge (Франція і Нідерланди), Monier (Америка, Азія і Південної Африка), RuppCeramika (Польща), Redland (Великобританія, Іспанія та Франція).

Натуральна черепиця

BRAAS

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Рубін 11V

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Неокласичний дизайн, пастельні, або ультраяскраві і насичені кольори, що під сонцем засяють ще активніше! Для сучасної архітектури таке рішення підійде найкращим чином.

Усього 6 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Тегаліт

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Дизайн черепиці, що йде в ногу з часом. Покрівельне покриття, що додасть будинку закінчений і досконалий вид. Елегантність і стиль в кожній грані.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Тевіва

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Унікальна сучасна черепиця, що здатна дивувати своїми характеристиками і сферою застосування! Дизайн і якість від провідного виробника.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Ревіва

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Традиційна черепиця, що підкорює своєю елегантністю. Цікаве рішення форми прикрасить дах будь-якого будинку і освіжить екстер'єр.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...