Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Вілла вкрита бітумною черепицею GAF

GAF Materials Corporation є найбільшою корпорацією по виробництву покрівельних матеріалів в США. Компанія була заснована в1886 році. Підприємства почало виробляти покрівельні матеріали з 1955 року і стало лідером в цій області.

GAF Materials Corporation постійно розвивається і розширюється. За її стандартами якості женуться всі виробники покрівлі. У 2007 році корпорація купила компанію ELK – виробника бітумної черепиці. Так компанія стала основним виробником покрівельних матеріалів на території Північної Америки. На даний момент кожен третій будинок, в США накритий м’якою покрівлею GAF, що підтверджує довіру до компанії і якість продукції. Така популярність в Штатах і на континенті визначила подальший розвиток компанії і розширення її діяльності на Європу і світ.

Дерев’яний будинок під черепицею GAF

Якщо говорити про бітумну черепицю корпорації GAF, то з упевненістю можна сказати, що вона має бездоганну форму і чіткий колір. Її параметри якості на найвищому рівні – вона вогнестійка, міцна і буде служити вам все життя. GAF пропонує екологічний продукт.

За різноманітністю форм і кольорів черепиці GAF немає рівних у всьому світі.

Люди, які цінують естетику і затишок, які знають чого хочуть від свого будинку зможуть купити черепицю GAF в Чернівцях. «Покрівля центр» пропонує повний асортимент: Camelot, Country Mansion, Grand Slate, Grand Canyon, Camelot II, Country Mansion II, Grand Slate II, Slateline, Grand Sequoia, Woodland, Monaco, Timberline, Royal Sovereign.

Види бітумної черепиці GAF

Продукція корпорації Постійно займає прізові Місця в різніх конкурсах и рейтингах, про неї пишуть в популярних будівельних і не тільки журналах. Також про продукцію пишуть та розповідають в мережі Інтернет та телебаченні. Так GAF Materials Corporation зайнядла перше Місце за брендинг за версією журналу Life Magazine, а покрівельні системи GAF Freedom TPO з самогерметізацією отримала премію «Продукт року» від журналу Commercial Building Products. За якість бітумної черепіці корпорація займає перше місце в рейтингу домобудівніків, а черепиця класу «люкс» двічі нагороджувалася Architects Choice For Excellence Award. Журнал Building назвав «Кращим виробом» систему відновлення покрівельної поверхні Fireshield. Крім цього черепицю GAF рекомендують кращі архітектори та архітектурні компанії за її якість і різноманітність. На сьогоднішній день виробнича база GAF включає 26 заводів у США, Канаді, Мексіці. Обороти компанії складають 3 мільярди доларів США.
... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Camelot

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Бітумна черепиця з подвійним клейким шаром і захистом від моху для дорогого і стильного будинку.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну