Завантаження...

Продаж покрівельних матеріалів та комплектуючих

Бітумна черепиця IKO

IKO є світовим експертом в області бітумної черепиці. А все, тому, що компанія є найбільшим виробником покрівельних матеріалів, зокрема м’якої черепиці.

Історія IKO почалася в місті Калгарі (Канада), де вона була заснована в 1951 році. Починалося все з паперу просоченої бітумом, тобто толі. А вже в 1954 році в асортименті компанії з’явився перший покрівельний гонт.

Сьогодні потужності компанії налічує чотирнадцять заводів в Канаді та США, заводи в Бельгії, Англії, Франції, Ірландії.

Незвичайний будинок вкритий черепицею ІКО

Основною силою, яка висунула компанію IKO далеко вперед, є хороша кадрова політика, ієрархічний контроль ефективності та якості виробничого процесу, постійне науково-технічний розвиток. А знак якості “CE” дає впевненість у продукції, що виробляється.

У нашій компанії ви зможете придбати будь-який вид бітумної черепиці IKO. Ми реалізуємо м’яку покрівлю на Чернівецьку область і Західний регіон.

У нас ви знайдете ламіновану черепицю IKO, самоклеющуюся черепицютрадиційну бітумну черепицючерепицю класу преміумчерепицю архітектурного стилю. Є дуже великий асортимент гонтів і безліч колірних рішень.

Skyline

Armourshield

Diamant

Victorian

... Ще

Відносно низька
вартість монтажу

Низька ціна на матеріал
і комплектуючі

10-40 років корисного
використання

Відносно низька вартість монтажу

Низька ціна на матеріал і комплектуючі

10-40 років корисного використання

Victorian

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Висококласна бітумна черепиця Victorian округлої форми, яка підкреслить вишуканий і елегантний класичний стиль будівлі. Чудово поєднується з сучасною архітектурою.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Monarch-Diamant

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Monarch-Diamant - бітумна черепиця преміум класу від знаменитого виробника м'якої покрівлі. Трикутна форма черепиці, що нагадує діаманти, підкреслить елегантність і шикарний стиль будівлі.

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Хіт продаж

Monarch

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Monarch - черепиця класу "преміум", проведена з високоякісних матеріалів, володіє прекрасним і стильним дизайном і особливим складом, що робить її унікальною і затребуваною не тільки в Європі, але і у всьому світі.

грн / м²

ArmourGlass

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну

Висококласна черепиця бітумна IKO ArmourGlass PLUS - виконана в традиційному дизайні, пропонується в найширшій колірній гамі. Сучасна унікальна технологія виготовлення гарантує надійність і довговічність.

Усього 7 відтінків

уточнюйте ціну у менеджера

Дізнатись ціну
Завантажити ще...