0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Моделі і ціни

Cпецифікація

Медіа

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Флюгер Півень
Флюгер Півень

Кожна людина прагне бути гарною і оригінальною і пред'являє ті ж вимоги до зовнішності свого будинку. Щоб підкреслити цілісність архітектурного ансамблю і зробити будинок незабутнім можна використовувати флюгер. Це один з найбільш старих метеорологічних приладів для вимірювання напрямку, а іноді і швидкості вітру, який часто служить декоративним елементом будинку. Також флюгер може бути використаний для захисту димової труби від задування.

 

Цей аксесуар може стати родзинкою у вишуканому оформленні Вашого сімейного гніздечка. Флюгери надають будинкам чарівність старовини, колись лише деякі будинки обходилися без кованого виробу на даху. Монтаж такого виробу це не тільки спосіб прикрасити особистий будинок, показати його шарм і оригінальність - це ще й можливість підкреслити свою індивідуальність.

 

Флюгер використовувався ще з давніх часів. Так, ще в середньовічній Європі в портових містах було дуже популярне використання флюгерів для вказівки напряму вітру. У ті часи на церквах і соборах такі вироби були обов'язковим елементом, а з часом їх встановлювали на вежах замків і житлових будинках багатих феодалів. Найбільшою популярністю користувався флюгер у формі півня, як символ захисника дому. До нас дійшло багато легенд і розповідей, пов'язаних з флюгером.

 

Минали часи і ковалі стали виготовляти вироби все красивіше і досконаліше. З'являлися справжні шедеври - вишукані і витончені флюгера. Так основна його функція почала відходити на задній план і його все більше використовували для прикраси будинку. Він почав підкреслювати індивідуальність і статус господаря. Але в останні п'ятдесят років цей елемент був незаслужено забутий і лише зараз став популярний у власників заміських будинків і приватних маєтків.

Флюгер на покрівлі з бітумної черепиці
Флюгер на покрівлі з бітумної черепиці

 

 

Достовірно відомо що в Росії ще до XVIII століття назви «флюгер» небуло, а такі вироби іменувалися «прапор» або «прапорниця». Флюгер в «Статуті морському» з'явився спочатку як «флюгель» (1720 рік).

 

Металевий прапор, що повертається на металевій осі під впливом вітру і є флюгер. У цьому прапорі є противага, яка спрямовується в бік вітрового вектора. Напрямок вітру визначається по горизонтальних вказівниками, орієнтованим по восьми румбах (сторонах світу), а на просунутих флюгерах - за допомогою енкодера - спеціального електронного приладу.

 

На флюгері, може встановлюватися металева пластина, яка гнеться під впливом вітру. Така пластина розміщується перпендикулярно осі виробу, що дозволяє по куту її відхилення від вертикалі визначити силу вітру. У сучасних же флюгерах для визначення сили вітру використовується вентилятор. Так, кількість обертів вентилятора переводиться в швидкість вітру, яка відображається на електронному табло.

 

Один з найвідоміших історії флюгерів - позолочений трищогловий фрегат розміщений на шпилі Адміралтейства в місті Санкт-Петербург. Він є одним з міських символів.

Оригінальний флюгер
Оригінальний флюгер
Золотистий флюгер
Золотистий флюгер

Цей флюгер, зроблений в 1886 році. При власній вазі в 65 кг він з легкістю повертається навколо своєї осі, вказуючи напрямок вітру. Масова частина чистого золота цього флюгера становить 2 кг.

 

Також є справжній кораблик, який з 1886 року знаходиться в музеї Військово-морського флоту.

 

Отже, флюгер це справжній витвір мистецтва, яке можна розмістити у себе на даху. Він послужить Вам і прикрасою і талісманом, а так само відмінною особливістю, яка виділить Ваш будинок із загальної сірої маси.

 

Замовте флюгер на нашому сайті або придбайте його в нашому офісі, і вже завтра зробіть подарунок своєму будинку.

Вказівник вітру
Вказівник вітру
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA