0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

VELUX

Roto

Fakro

Медіа

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 
Комплект до мансардного вікна
Комплект до мансардного вікна

Джерелом освітлення мансарди можуть бути як традиційні вертикальні вікна, так і спеціально розроблені для цього мансардні. Мансардні вікна встановлюють у покрівельні скати з нахилом 15-90 градусів. При цьому оптимальна висота від підлоги до нижньої частини віконного отвору повинна бути 110 см від рівня підлоги, а сектор огляду сидячої біля вікна людини не менше 15 градусів при відкритому вікні. Встановлено, що співвідношення площі віконних прорізів до площі підлоги повинно бути 1 до 10.


Характерною особливістю, і відмінністю мансардного вікна від звичайного є його здатність пропускати більше світла. Так само завдяки своїй конструкції і технічним характеристикам, ці вікна пристосовані до самих екстремальних природних умов і впливів зовнішнього середовища, що дозволяє їх використовувати в будь-яких кліматичних умовах. У них застосовуються енергозберігаючі, удароміцні склопакети, а так само сонцезахисні елементи.


Між собою мансардні вікна можуть відрізнятися за типом склопакета, способу відкриття вікна, наявності спеціального покриття, а так само по інших технічними характеристиками і наявності додаткових аксесуарів і пристосувань, до яких відносять: шторки, жалюзі, маркізет, систему дистанційного відкривання, та інше.

Мансардне вікно
Мансардне вікно

Варто так само зупинитися на такому важливому моменті як закладення укосів. Так нижній укіс, який знаходиться під вікном, повинен виконуватися у вертикальному положенні, а верхній в горизонтальному, паралельно підлозі. Такий принцип дозволяє забезпечити необхідну циркуляцію теплого повітря, і уникнути конденсації водяної пари на склопакеті.

 

Основоположником виробництва мансардних вікон, а так само лідером світового ринку є датська компанія Velux. Компанія Velux існує вже більше 60 років і представлена ​​в більш ніж 40 країнах світу. Продукція цієї компанії найбільше цінується за свою високу якість, широкий асортимент і багатий вибір комплектуючих матеріалів і додаткових елементів. Вся продукція Velux зроблена за останнім словом техніки і згідно високим європейським стандартам. Не випадково виробник дає 10 років гарантії на свої вироби. Саме тому фірма Покрівля-центр займається реалізацією вікон цієї компанії, яка заслужила довіру і повагу, як в Україні, так і в усьому світі.

 

У нас ви можете так само придбати вікна провідних світових виробників - "Fakro", і "Roto". Величезний вибір моделей дозволяє облагородити мансардні житлові приміщення будь-яких типів. Світлові тунелі добре підійдуть для приміщень, де встановлення мансардних вікон неможлива. Вікна-балкони, люки для дахів, різні варіанти вікон, вибір розмірів, вікна для різних типів приміщень, оснащення електронікою і багато іншого, все це Ви зможете вибрати у нас. Так само у нас можна купити горищні сходи.

Мансардні вікна у спальні
Мансардні вікна у спальні
Мансардні вікна у вітальні
Мансардні вікна у вітальні
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA