0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Система вентиляції VILPE

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 

Погана вентиляція покрівлі або її повна відсутність може стати серйозною проблемою для вашого будинку. Від граммотного облаштування вентиляції покрівлі залежать енергозберігаючі характеристики всієї будівлі, а також його довговічність.

 

Одним з факторів хорошої покрівлі та вентиляції є утеплення. Намагаючись зробити свій будинок енергозберігаючим потрібно прагнути до стандартів Європи, де коефіцієнт теплопровідності повинен бути нижче 0,30 W / m² K.

 

Також відомо, що теплоізоляція даху залежить не тільки від товщини утеплювача але і від інших факторів, які слід враховувати при проектуванні «покрівельного пирога».


Так не забезпечена хороша пароізоляція утеплювача може призвести до втрати його властивостей. Тому потрібно використовувати пароізоляційні і пародивузійні плівки або дотримуватися відстані між утеплювачем і іншими елементами конструкції. Такий дах називається вентильованим і може бути як плоским, так і скатним.

 

Отже, ми розуміємо, що для забезпечення гарної пароізоляції кількість пари, що проникає в покрівлю, має бути рівною кількості, яка її покидає. Але для цього потрібні спеціальні матеріали.

 

Правильна вентиляція - це найважливіший елемент будь-якого будинку, в незалежності від розмірів конструкції і незалежно від того в якій кліматичній зоні знаходиться ваша побудова - вентиляція повинна обов'язково бути присутньою. За статистикою причиною майже 50-ти% ремонтних робіт у житлових будинках є утворення конденсату в приміщенні. Причина цьому - не правильно влаштована вентиляція або зовсім її відсутність. Вентиляційний вихід виконує функцію видалення проникаючої з приміщення водяної пари і тим самим дозволяє покрівлі прослужити довше без різного виду неприємностей пов'язаних з надлишком вологи.


Покрівельні вентиляції бувають таких видів: точкові (так звані аератори) і безперервні.

 

Точкові з'єднуються із загальною системою вентиляції в будинку, вони, як правило, оснащені вбудованими вентиляторами для покрівлі. Аератори встановлюються на окремих «точках» конька або покрівлі. Такий тип вентвихода можна використовувати практично для всіх покрівельних матеріалів.


Безперервні встановлюються по всій довжині конька будівлі, забезпечуючи більш потужну вентиляцію покрівлі і захищаючи її від попадання всередину снігу або дощу. Завдяки вбудованим всередині фільтрам у вентиляцію не потрапляють комахи. Ще одним плюсом конькової вентиляції є те, що вона практично не помітна на даху, так як її можна накрити зверху таким же покрівельним матеріалом. Найчастіше данною безперервну вентиляцію можна спостерігати на дахах з бітумної черепиці, але вона так, само добре підійде і для інших покрівельних покриттів.


Компанія «Кровля центр» пропонує вентиляційні виходи для покрівлі фірм Wirplast, Vilpe (аератори) і RidgeMaster (гребенева вентиляція). Зовнішній вигляд, колір можна підібрати так, щоб вентвихід гармонійно виглядав на даху. Подаруйте своєму будинку можливість дихати і позбавте себе від зайвих проблем!

Повітря під покрівельним покриттям
Повітря під покрівельним покриттям
Вентиляційні виходи
Вентиляційні виходи
Конькова вентиляція
Конькова вентиляція

Це паропроникні гідроізоляційні плівки і супердифузійні мембрани.

Також існують і інші плівки, які називають вентильованими. Вентилювання покрівлі за допомогою двох проміжків застосовувалося ще з тих пір, коли основним гідроізоляційним бар'єром був дощаний настил, вкритий руберойдом.

Зараз є більш якісні та ефективні матеріали, які можуть забезпечити не тільки кращу пароізоляцію, але і кращу теплоізоляцію. Для відводу пари на даху у нас є спеціальні аксесуари, які крім технічної функції мають прекрасний естетичний вигляд.

Ми реалізовуємо вентильовані коньки, аератори, прохідні елементи та інші предмети, які використовуються при вентиляції покрівлі.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA