0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

VELUX

Roto

Fakro

Медіа

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


VELUX
VELUX

 

 

 

 

 

VELUX - це міжнародна компанія, мета якої створення продукції поліпшує якість життя в будинках по всьому світу, завдяки денному світлу і свіжому повітрю.

Velux
Velux

 

 

 

 

 

Компанія VELUX була заснована в 1941 році, коли Віллум Канн Расмуссен споглядаючи горище зрозумів, що його можна перетворити на максимально комфортне приміщення для проживання. Він тоді створив перше мансардне вікно і назвав його VELUX. Назва відображала його бачення, легко вимовлялося і легко запам'ятовувалося. VELUX походить від двох слів - «Ventilation and Lux​​», що в перекладі означає - «Вентиляція і світло».

З тих пір вікна VELUX постійно вдосконалювалися. Так були розроблені елементи захисту від погодних умов, елементи декору, скайлайт, і інші аксесуари. Компанія представила свою продукцію на всіх ринках де є скатні дахи.

Мансардне вікно на покрівлі
Мансардне вікно на покрівлі
Елементи мансардного вікна Velux
Елементи мансардного вікна Velux
Вікно Velux
Вікно Velux

Основною метою групи компаний VELUX є, стати взірцем ведення бизнесу.


Що це значить? Під словом «Зразок» VELUX розуміє компанію, яка приносити користь суспільству через свою продукцію. Така компанія ставитися до своїх споживачів, постачальників, працівників та акціонерів кращє, ніж більшість інших компаний і так як хотіла б, щоб ставилися до неї.


Зразкова компанія отримує прибуток, який здатний профінансувати розвиток і забезпечувати фінансову самостійність. Тому продукція повинна мати високу якість і оцінюватіся за розумними критеріями.


VELUX створюючи зразкову продукцію здійснює мінімально можливий вплив на навколишнє середовище і природу.

 

В основі діяльності компанії лежать потреби кінцевого споживача. Продукція виготовляється так, щоб зараз і в майбутньому вона відповідала вимогам користувача  і була відповідної якості.

 

Відносини компанії з постачальником грунтуються на співробітніцтві та спілкуванні. VELUX багато годин приділяє розвітку своїх працівніків, створюючи комфортні умови для роботи і проводячи правильну мотиваційну політіку.


Якість є пріорітетом для VELUX. Компанія здійснює Постійний контроль якості та тестування, щоб бути впевненою, що продукція відповідає всім вимогам.

 

Постійне випробування продукції проводитися для постійного її вдосконалення. Випробування екстремальними природніми умовами, дозволяють бути впевненим, що вікна та Інша продукція VELUX будуть ідеально служити щодня, рік за роком.

 

Заводи VELUX було сертіфіковано у відповідності до системи ISO 9001, а значить мансардні вікна розробляються і виготовляються на базі міжнародних стандартів.

 

Щодо деяких показніків, наприклад, водонепроникності, VELUX запровадив власні стандарти, які є більш жорсткішими, ніж міжнародні.

 

У країнах, де VELUX розпочинав свою діяльність, можна часто зустріти вікна, які функціонують вже більше 40 років, що є кращим доказом довговічності і якості.


Поставляючи вікна та іншу продукцію VELUX в оселі українців компанія «Покрівля-центр» переймає всю ту свіжість і світло виробника аби донести їх до Вас.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA