0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Натуральна черепиця Tondach
Натуральна черепиця Tondach

Австрійський концерн TONDACH Gleinstätten AG – один з лідерів у виготовленні керамічної черепиці в Центральній і Східній Європі пропонує на ринку покрівельних матеріалів свою продукцію – натуральну черепицю Tondach.

 

Засновник  концерну  Франц Ольбрих вже 6 років є президентом Товариства австрійських виробників цегли і черепиці.

 

Станом на  2010 рік концерн TONDACH AG має в своїй власності 34 заводи,офіційно представлений в  11 країнах світу, володіє 10 комплексами складів , має декілька десятків філій в ЄС. Також TONDACH AG приділяє велику увагу місцевому управляючому  складу, самим сучасним технологіям та інноваціям. Концерн дотримується девізу, який звучить так: «Справжнє ніколи не замінити штучним».

 

Натуральна, або керамічна черепиця продукт довговічний та екологічний. Від багатьох інших покрівельних матеріалів відрізняється негорючістю , хорошою шумоізоляцією  та стійкістю до УФ променів ( що забезпечує стійкість кольору). Така черепиця не боїться агресивних середовищ, перепадів температур і, що також важливо, не накопичує статичну напругу.

 

В арсеналі концерну  TONDACH багата кольорова гамма та 19 моделей самої черепиці. Завдяки створенню концерном особливої глазурі «Амадеус» продукція доступна, порівняно з аналогами, за ціною. Дана глазур покриває черепицю менш тонким, але високоякісним  шаром,  за рахунок цього і відбувається економія. 

 

Крім рядової черепиці TONDACH пропонує великий асортимент покрівельних аксесуарів. Разом з тим концерн надає 33-річну гарантію на керамічну черепицю.  Також необхідно відмітити те, що вся продукція проходить перевірку якості  згідно стандарту Австрії та відповідає стандарту  ISO9001.Весь процес від добування глини до готової черепиці контролюється найсучаснішою технікою.

 

Оригінальний вигляд черепиці Tondach
Оригінальний вигляд черепиці Tondach
Класичний будинок з покрівлею Tondach
Класичний будинок з покрівлею Tondach

 

Компанія «Кровля-Центр» пропонує обрати серед асортименту черепиці Tondach саме ту модель і колір, які задовольнять Ваш смак та підкреслять Вашу індивідуальність.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA