0673741374 - Чернівці
0981662545 - Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Katepal

Популярне

Ruflex

Tegola

Акваізол

Shinglas

Icopal

IKO

Kerabit

Owens Corning

GAF

Медіа

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

  

  
  
 


Бітумна черепиця SHINGLAS виробляється на спільному підприємстві Корпорації ТехноНІКОЛЬ і іспанської компанії ChoVa з 2002 року.

 

ТехноНІКОЛЬ на сьогоднішній день є найбільшим в Європі виробником покрівельних, і теплоізоляційних матеріалів. Ця компанія має в активі 35 заводів у країнах Європи та Азії. Тут працюють професіонали і фахівці, які готові допомогти кожному зробити свою покрівлю досконалою.


Бітумна черепиця Shinglas

 

Покрівельні матеріали корпорації ТехноНІКОЛЬ можуть бути використані в дахах будь-якої складності і конфігурації. Швидкість монтажу, відсутність потреби в особливих інструментах, легкість на даху роблять черепицю SHINGLAS популярним матеріалом для облаштування власного затишку.

 

Основний акцент при виробництві гнучкої покрівлі завод ТехноНІКОЛЬ робить на користь, міцність і красу матеріалу. У черепиці Шинглас переплітається досвід Європи та Америки.

 

Існує чотири види черепичного гонту. Це Джаз, Ультра, Класик і Фінська черепиця.


Shinglas Джаз

 

 

 

Черепиця серії Джаз з гарантією 30 років, поєднує в собі красу і надійність. Сім кольорів черепиці Джаз як сім нот підкреслять будь-яке творіння архітектурного мистецтва.


Shinglas Ультра

 

 

 

Ультра з гарантією 25 років, має не тільки безліч кольорів, але і три моделі гонту.


Shinglas Класік

 

 

 

Елегантність і шарм геометричних ліній черепиці Класик не залишить байдужим нікого. А природні кольори і відтінки дозволяють зробити ваш будинок найбільш гармонійним із довкіллям. Гарантія 20 років.


Фінська черепиця

 

 

 

Серія Фінська черепиця найбільш бюджетний сегмент, Який підходіть для практичних людей, які хочут все ж якісний материал. Тут ви знайдете три варіанти гонту. Гарантія на неї 10 років.


Фінська бітумна черепиця

Продукція ТехноНІКОЛЬ володіє сертифікатом ISO 9001, що підтверджує її високу якість. А все тому, що контроль на заводі здійснюється за допомогою спеціальної комп'ютерної системи (якість продукції перевіряється кілька разів на добу). Цей контроль, у поєднанні з аудитом і високою автоматизацією виробничого процесу роблять черепицю Шинглас конкурентною і затребуваною не тільки на ринках Росії, але і Європи, що підтверджує сертифікація "СЕ".

 

Компанія «Покрівля Центр» є реалізатором бітумно-черепичної покрівлі SHINGLAS в Чернівецькій області та всьому західному регіоні.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2018, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374 - Чернівці
0981662545 - Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA