0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

l

Популярне|Katep

Ruflex

Tegola

Акваізол

Shinglas

Icopal

IKO

Kerabit

Owens Corning

GAF

Медіа

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Бітумна черепиця SHINGLAS виробляється на спільному підприємстві Корпорації ТехноНІКОЛЬ і іспанської компанії ChoVa з 2002 року.

 

ТехноНІКОЛЬ на сьогоднішній день є найбільшим в Європі виробником покрівельних, і теплоізоляційних матеріалів. Ця компанія має в активі 35 заводів у країнах Європи та Азії. Тут працюють професіонали і фахівці, які готові допомогти кожному зробити свою покрівлю досконалою.


Бітумна черепиця Shinglas

 

Покрівельні матеріали корпорації ТехноНІКОЛЬ можуть бути використані в дахах будь-якої складності і конфігурації. Швидкість монтажу, відсутність потреби в особливих інструментах, легкість на даху роблять черепицю SHINGLAS популярним матеріалом для облаштування власного затишку.

 

Основний акцент при виробництві гнучкої покрівлі завод ТехноНІКОЛЬ робить на користь, міцність і красу матеріалу. У черепиці Шинглас переплітається досвід Європи та Америки.

 

Існує чотири види черепичного гонту. Це Джаз, Ультра, Класик і Фінська черепиця.


Shinglas Джаз

 

 

 

Черепиця серії Джаз з гарантією 30 років, поєднує в собі красу і надійність. Сім кольорів черепиці Джаз як сім нот підкреслять будь-яке творіння архітектурного мистецтва.


Shinglas Ультра

 

 

 

Ультра з гарантією 25 років, має не тільки безліч кольорів, але і три моделі гонту.


Shinglas Класік

 

 

 

Елегантність і шарм геометричних ліній черепиці Класик не залишить байдужим нікого. А природні кольори і відтінки дозволяють зробити ваш будинок найбільш гармонійним із довкіллям. Гарантія 20 років.


Фінська черепиця

 

 

 

Серія Фінська черепиця найбільш бюджетний сегмент, Який підходіть для практичних людей, які хочут все ж якісний материал. Тут ви знайдете три варіанти гонту. Гарантія на неї 10 років.


Фінська бітумна черепиця

Продукція ТехноНІКОЛЬ володіє сертифікатом ISO 9001, що підтверджує її високу якість. А все тому, що контроль на заводі здійснюється за допомогою спеціальної комп'ютерної системи (якість продукції перевіряється кілька разів на добу). Цей контроль, у поєднанні з аудитом і високою автоматизацією виробничого процесу роблять черепицю Шинглас конкурентною і затребуваною не тільки на ринках Росії, але і Європи, що підтверджує сертифікація "СЕ".

 

Компанія «Покрівля Центр» є реалізатором бітумно-черепичної покрівлі SHINGLAS в Чернівецькій області та всьому західному регіоні.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA