0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

ОСП

Металічна покрівля

Євроруберойд

Медіа

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Єврорубероїд
Єврорубероїд

З кожним роком виробники будівельних матеріалів намагаються розвиватися, виробляючи більш якісну продукцію, яка відповідає сучасним вимогам споживача. Одним з видів таких будівельних матеріалів є євроруберойд - гідроізоляційний покрівельний рулонний полімерно-бітумний матеріал. Будівельний матеріал складається з поліестеру, склотканини, синтетичних поліефірних волокон і гідростійких волокнистих матеріалів, що додає євроруберойду високу механічну стійкість. Він не піддається гниттю, протистоїть будь-якій деформації, еластичний і міцний одночасно. Євроруберойд гнучкий, легкий, стійкий до хімічних і фізичних дій, атмосферних опадів і агресивного несприятливого середовища, проколів, навантажень, теплостійкий, адже витримує високу температуру близько 110-115 градусів, не піддається руйнівному впливу бактерій або грибків. Будівельний матеріал технологічний, водонепроникний і дуже легкий в укладанні, а також володіє відмінними експлуатаційними властивостями: стійкістю, еластичністю і довговічністю (підлягає експлуатації протягом 15-30 років).

 

Євроруберойд є полімерно-бітумним матеріалом, який застосовується як нижній і верхній шар покрівельного килима. Будівельний матеріал випускається невеликими за розмірами рулонами (довжиною 10-15 метрів і шириною 1 метр, товщина верхнього шару складає 3-6 мм). Зовні матеріал захищений від механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання. Також основою для євроруберойду можуть служити поліестер, склохолст, картон, склотканина.

 

Будівля, покрита єврорубероїдом, надійно захищена від випромінювання, зокрема радіаційного, інфрачервоного і ультрафіолетового. Матеріал відбиває сонячні промені, оскільки його верхній шар покритий слюдяною і сланцевою крихтою.

 

Також технологія укладання будівельного матеріалу є не дуже складною, адже полягає в методі випрямлення, тобто нижня поверхня рулону розігрівається паяльною лампою і розкручується частинами, після чого легко приклеюється до будь-якої поверхні. Спочатку слід наносити перший шар, який є підкладковим, без посипання, потім інший - броньований, з посипанням. Завдяки такій технології, значно скорочується час на укладку матеріалу, тобто два робітники можуть укласти приблизно 300 кв.м. євроруберойду, витративши при цьому 2 дні. Слід зауважити, що фахівці не рекомендують використовувати матеріал без гідроізоляції. Якщо ж її не використовувати, то є ймовірність того, що дах буде протікати.

 

І ще раз зауважу, що євроруберойд володіє такими перевагами, як: легкість монтажу, зниження вартості робіт по ремонту та укладанні покрівлі, значне зниження трудовитрат, стійкістю при стисненні і стиранні, довговічністю, еластичністю і міцністю, не залежно від впливу температури, стійкістю до тріщин, має низьку деформацію при важких навантаженнях і володіє адгезією до різних основ (металу, дерева, бетону).

 

З кожним роком збільшується діапазон використання матеріалу, зокрема його застосовують при ремонті старих покрівель, гідроізоляції фундаментів, водойм, підземних споруд, трубопроводів і скатних покрівель, влаштуванні вентильованих покрівель та одно-або багатошарового покриття нових дахів.

Єврорубероїд
Єврорубероїд
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA