0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

ОСП

Металічна покрівля

Євроруберойд

Медіа

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Починаючи будівництво будь-якого об'єкта, чи то власний будинок або невелика мансардна, ми намагаємося працювати тільки з якісними і довговічними будівельними матеріалами, тому важливу роль відіграє фірма виробника продукції. Однією з кращих компаній в області лісопереробки є компанія Kronospan, заснована ще в 1987 році і є солідним гравцем світового ринку. Група компаній охоплює 28 деревообробних заводів в 24 країнах світу і є світовим лідером у виробництві волокнистих плит середньої щільності (MDF), виробництві базисних стружкових і орієнтовано-стружкових плит (OSB), ламінованих покриттів і виробництві формальдегіду смоли. Співробітники компанії ретельно працюють над вдосконаленням власної продукції, не відстаючи від потреб сучасного замовника. Компанія Kronospan розробляє різні види будівельних матеріалів, це і плитні матеріали, що включають в себе різновиди плит, у тому числі і ОСП, також виробляє оздоблювальні матеріали, до складу яких входять стінові панелі та ламіновані підлоги, аксесуари, такі, як скріплюють скоби для стінових панелей і плінтусів, планки, поліетилени і миючі засоби.

 

Як бачимо, компанія Kronospan розробляє різні будівельні матеріали але основним видом діяльності фірми є виробництво покрівельних матеріалів, зокрема ОСП (орієнтовано стружкової плити). ОСП складається з тонкої деревної стружки, яка скріплюється за допомогою в'язкої синтетичної смоли, синтетичного воску і борної кислоти. Плита ОСП являє собою сукупність трьох поперечно орієнтованих шарів, формованих з стружки, яка є орієнтованою щодо довжини плити з поперечною орієнтацією в середньому шарі плити, в зовнішніх шарах орієнтація є поздовжньої. Поперечний напрямок деяких  шарів сприяє високій стабільності розмірів і якісним механічними властивостями.

 

ОСП бувають чотирьох видів, тому давайте більш докладно розглянемо типи плит. Першим видом є OSB-1, які широко застосовуються в умовах невисокої вологості. Основним призначенням OSB-2 є несучі конструкції, які також будуються при невисокій вологості. Щодо OSB-3, то вона використовується для несучих конструкцій, і, на відміну від попереднього типу, її застосовують при підвищеній вологості. OSB-4 можуть піддаватися серйозному механічного впливу і знаходяться в умовах підвищеної вологості.

 

ОСП компанії Kronospan, на відміну від інших виробників даної продукції, відрізняється технічними характеристиками, такими, як: вологостійкість, високий коефіцієнт тримання кріплення, міцністю в 2,5 рази більше, ніж в інших покрівельних матеріалах. Також плити легко піддаються обробці, мають рівномірну якість матеріалу і їх не їдять комахи.

 

Тому при виборі будь-якого будівельного матеріалу, звертайте увагу на сумлінність виробника і чи дає він гарантії на свою продукцію. Адже плити ОСП широко застосовуються в різних сферах будівельного процесу, як і для суцільного решетування покрівлі, так і для різних покриттів (металевої, керамічної і цементної покрівлі, а також для бітумної черепиці).

 

І пам'ятайте, що вибрані плити фірми Kronospan, сприятимуть комфорту у вашому будинку, зокрема надаючи тепло і міцність.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA