0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

ОСП

Металічна покрівля

Євроруберойд

Медіа

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Компанія Кronopol є складовою частиною холдингу Swiss Krono Group (Ernst Kaindl) і є світовим лідером в галузі деревообробки. У 1994 році, завдяки внеску інвесторів, відбулася заміна майже всіх виробничих машин, що сприяло розвитку компанії. У 1997 році налагоджується виробництво плит OSB, при цьому використовується технологія ContiRoll. Завдяки цій події, польська компанія Кronopol увійшла на ринок будівельних продуктів та отримала свою нішу в цьому бізнесі. У 1998 році починається виробництво плит MDF, що сприяє виготовленню настінних панелей і ламінованих підлог. В даний час фірма експортує продукти власного виробництва в більш ніж 50 країн світу, розташованих на різних континентах.

 

Компанія Кronopol випускає ОСП (орієнтовано-стружкові плити), які користуються великим попитом у замовників продукції. Дані плити виготовляються з плоскої прямокутної тріски в умовах високої температури і тиску, причому використовується в'язка речовина синтетичної смоли за допомогою методу гарячого пресування.

 

Плита «Кronopol OSB» складається на 90% з деревини натурального походження. ОСП виробляються зі спеціально заготовлених соснових колод, з яких знімають кору, після чого їх ділять на плоскі прямокутні тріски товщиною 0,6 мм, довжиною 100 мм та різною шириною. У внутрішніх шарах тріски розташовуються перпендикулярно до довжини плити, ззовні - паралельно довжини плити. Плити компанії Кronopol досить атмосферостійкими, оскільки на трісках відбувається розпорошення парафінової емульсії і спеціального клейового складу. Завдяки якісному виробництву, плити компанії Кronopol характеризуються стабільністю форм, високою щільністю, відмінною звукоізоляцією, легкістю в обробці і різанні. Завдяки зщепленню тріски однієї за одною, краї плити не ламаються при з'єднанні їх за допомогою цвяхів, що сприяє високій міцності і жорсткості, що особливо необхідно для каркасного будівництва. ОСП не має ні тріщин, ні виступів або інших дефектів, нижня і верхня площина плит є досить якісними. Плити легко обробляються і переробляються, що зменшує знос інструментів, також ОСП легко кріпляться. Плити "Kronopol OSB" має низький вміст формальдегіду (на 100 г продукту менше 1 мг).

 

Залежно від способу обробки країв плит, розрізняють три види: ОСП з прямими рівними краями, плити з краями з двостороннім фрезеруванням і плити з краями з чотиристоронні фрезеруванням.

 

Основними перевагами ОСП, в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами, є: висока стійкість до деформації, вони чудово піддаються обробці, плити легко покривають лаком і прикріплюють за допомогою будь-яких клеючих засобів для дерева, плитам притаманні кращі теплоізоляційні властивості, ніж будь-яким іншим будівельним матеріалам, також міцність ОСП у 2,5 рази більше, ніж в інших дерев'яних покриттів. ОСП виготовляються під замовлення відповідно до побажань клієнта, причому враховується товщина і розміри плит. Багатошаровий зв'язок забезпечує унікальну стабільність розмірів і жорсткості плит. До широкого спектру переваг ОСП можна віднести те, що даний будівельний матеріал є екологічно чистим матеріалом, оскільки йому властиве низьке виділення формальдегідів. Не слід забувати, що плити мають гарну поверхню з натурального дерева, рівномірну структуру без порожнеч і сучків, а також поверхня є гладкою з рівномірним кольором. Деформація і розшарування плит практично відсутні і їм властива висока зносостійкість.

 

Компанія, прагнучи задовольнити бажання клієнтів, висуває досить високі вимоги для кожного виробу. Будь-який виріб на кожному етапі виробництва проходить складний контроль якості продукту. При перевірці враховується тиск і температура пресування, тип деревини та відбору колод, причому враховується діаметр і ступінь вологості, форма тріски і її сухість, щільність плити, міцність на розрив, розбухання по товщині, а також її зовнішній вигляд, рівність країв. Виготовлена ​​продукція постійно тестується згідно стандартних випробувань і спеціальних методів контролю якості. При виборі ОСП, важливим аргументом є невеликий вміст клею на плиті.

 

Плити компанії Kronopol широко застосовуються у виробництві, завдяки своїм властивостям: в зведенні стін, настилів для підлоги і перекриттів, покритті покрівлі, для зведення сходових маршів, подіумів, майданчиків, тимчасових огорож, споруд транспортних контейнерів, конструкції стійок, стелажів, виставкових стендів, стільниць, меблевих полиць, внутрішніх підвіконників, використовують для зміцнення конструкцій, забудови приміщень у залізничних вагонах і на кораблях, для зведення стін в контейнерах і бараках.

 

Слід зауважити, що ОСП є не тільки якісним будівельним матеріалом, але і довговічним, тому при застосуванні дерев'яних плит, ви можете бути впевнені в надійності вашої споруди.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA