0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


На сьогоднішній день керамічна черепиця, це не тільки синонім довговічності і надійності, але і символ достатку, добробуту і престижу.

Виробництво керамічної черепиці ведеться не одне тисячоліття, - досвід майстрів, набутий за цей час, дозволяє робити високоякісну продукцію з спеціально відібраної глини.

Головні вимоги, які пред'являються до будь-якого типу покрівлі - це, перш за все, стійкість до проникнення вологи і одночасна можливість вільно пропускати повітря в підпокрівельний простір для вентиляції. Саме цим вимогам якнайкраще відповідає керамічна черепиця. Завдяки своїй формі і специфіці укладання, керамічна черепиця може використовуватися на дахах практично будь-якої складності і типу. Згідно зі стандартами ідеальний кут нахилу схилу під такий матеріал повинен бути від 22 до 60 градусів. При більшому або меншому куті нахилу існує необхідність у гідро-теплоізоляції або додатковому кріпленні системи.


Керамічна черепиця BRAAS

 

Для поліпшення якості черепиці та естетичних характеристик її покривають ангобом або глазур'ю. Багатий вибір кольорів забезпечується сучасними технологіями нанесення покриття на матеріал. Крім широкого розмаїття кольорів, існує так само широкий вибір форм моделей керамічної черепиці, що дозволяє підібрати для себе продукцію навіть найбільш вимогливому покупцеві.

"Покрівля-центр" пропонує Вам бренд, який добре себе зарекомендував як на нашому ринку покрівельних матеріалів, так і далеко за його межами. "BRAAS". - Це елітний матеріал, який підкреслює як Ваше благополуччя, так і виділить Ваш будинок з безлічі інших.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA