0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Штучний сланець InSpire

Медіа

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Штучний сланець InSpire
Штучний сланець InSpire

Штучний сланець InSpire - елітний покрівельний матеріал останнього покоління. Найбільшим попитом користується в США і Канаді, а жителі Європи стали використовувати даний покрівельний матеріал відносно недавно.


Натуральний сланець славиться своєю природною красою і чистотою, тому що по суті це продукт, який створений природою. Сланець штучний - це поєднання інноваційних технологій і ідентичного натуральному зовнішнього вигляду.

 

Більшість людей впевнені, що штучний сланець виготовлений зі звичайної пластмаси, але насправді це далеко не так. Так само, як і природний, штучний сланець абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища. Черепиця виготовлена із суміші натурального доломітного вапняку і чистих смол. Більше ніяких домішок в матеріалі немає.

 

Як відомо, натуральний сланець дуже дорогий матеріал. При цьому він дуже важкий і не простий в монтажі (приблизно 20% сланцевої черепиці розбиваються при монтажі). Черепиця InSpire в 4 рази легше натуральної і в 2 рази дешевше! Технологія монтажу проста, кріпиться сланець звичайними сталевими саморізами або цвяхами. InSpire витримує вітрове навантаження силою в 180км/год. Такий сланець не розіб'ється і не трісне при падінні або транспортуванні.

 

Кольори черепиці діляться на дві колекції: Traditional (14 кольорів) і CoolRoofing (9 кольорів, які відбивають сонячне світло і не дозволяють покрівлі сильно нагріватися). Забарвлення сланцю стійке до різних впливів природи.

Кольори штучного сланця InSpire
Кольори штучного сланця InSpire

 

Якщо Ви зупинили свій вибір на елітній натуральній сланцевій покрівлі, придивіться до її альтернативи - виготовленої за останніми технологіями, при цьому зберігши природний вигляд - черепиці InSpire. Прийшовши в офіс компанії «Кровля Центр» Ви зможете ознайомитися із зразками даної черепиці та отримати більш детальну консультацію.

Двір дому під сланцем
Двір дому під сланцем
Приватний будинок під штучним сланцем
Приватний будинок під штучним сланцем
Складний дах покритий штучним сланцем InSpire
Складний дах покритий штучним сланцем InSpire
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA