0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

l

Популярне|Katep

Ruflex

Tegola

Акваізол

Shinglas

Icopal

IKO

Kerabit

Owens Corning

GAF

Медіа

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 Котеджи під бітумною черепицею Icopal

ICOPAL виробляє покрівельні та гідроізоляційні матеріали, будучи в цій області світовим лідером.

 

Заснував компанію Йенс Вілладсен ще в 1846 році в Данії. Він займався ремонтом старих покрівель з оцинкованого листа і смоляних покрівель. Через 30 років - у 1876 році компанія розширила свою діяльність на всю Скандинавію. Торгова марка ICOPAL була зареєстрована в 1907 році Крістіаном Вілладсеном.

 

Купивши в 1894 році патент на покрівельний смолянистий матеріал, компанія в 1912 налагоджує виробництво унікального на той час бітумного, покрівельного покриття.

 

Наступні зміни в якості, технології виробництва і асортименті продукції проходили в такому хронологічному порядку:

 

- 1958 рік - ICOPAL запускає виробництво гідроізоляційних і покрівельних матеріалів з склохолста і склотканини.

 

- В1969 рік компанія в бітумних покрівельних матеріалах почала використання СБС-модифікатора, штучного каучуку, що підвищує еластичність при низьких температурах.

 

- 1997 рік - винахід компанією нової технології, яка отримала назву «Захисний профіль СБС». Це профільована нижня поверхня матеріалу із захисною плівкою, що зменшує час теплового впливу при монтажі. Укладання покрівельних покриттів вироблених за такою технологією на порядок зменшує технологічне старіння матеріалу.

 

- 2001 - розроблена технологія системи вентиляції плоских покрівель, що отримала назву SYNTAN.

 

Отже, за всі 160 років діяльності група компаній ICOPAL зробила безліч дуже важливих винаходів, багато з яких запатентована і використовуються також іншими виробниками.

 

За всю історію ICOPAL купила і об'єднала під загальною торговою маркою більше двадцяти покрівельних виробників з Європи та світу. Завдяки ефективній економічній політиці та постійному підвищенню якості продукції компанія дуже скоро зайняла передову позицію і утримує її досі.

 

ICOPAL випускає такі колекції бітумної покрівлі як фінська бітумна черепиця Plano, бітумна черепиця Siplast і рулонна черепична покрівля ICOPAL 3D.


Plano

 

Plano це черепична покрівля, яка виробляється в Фінляндії та Франції. У ній використовуються всі новітні технології компанії. Багатошарова фінська черепиця має в своїй основі стіклохолст, зроблена з найкращого SBS-модифікованого бітуму і покрита натуральною крихтою сланцю. Гарантія на покрівлю такої черепиці 40-50 років.

 

Plano має шість варіантів гонту і безліч варіантів кольорів і відтінків.


Siplast

 

Французька черепиця Siplast виготовляється на основі окисленого бітуму, який покривається керамічною присипкою захищає матеріал від сонячних променів. А два шари склополотна роблять цю черепицю армованою і більш міцною.

 

Siplast має два основних дизайнерських рішення гонта. У цій колекції будь хто підбере собі колірне рішення, оскільки є близько сорока варіантів відтінків.


Icopal 3D

 

ICOPAL 3D це унікальний у своєму роді покрівельний рулонний матеріал. У ньому використовується нова технологія «Ікопал» СБС-модифікація. Основою служить надійний стеклохолст. Верхнє покриття це сланцева крихта, а знизу матеріал захищений поліпропіленовою плівкою.

 

Дах, побудований з використанням рулонної черепиці дуже легкий, але має естетичний вигляд натуральної черепиці.


Icopal 3D вид зверху

Будинок вкритий бітумною черепицею Icopal

Вищеперелічені матеріали ви можете купити в Чернівцях в нашому офісі або зв'язавшись з нашим менеджером. Консультанти компанії «Покрівля центр» дадуть вам рекомендації по установці і експлуатації, допоможуть зробити ваш дах надійним, а купівлю легкою та радісною.

 

Група компаній ICOPAL, на даний момент, володіє 36 підприємствами що виробляють якісну продукцію, яку поширюють 95 торгових представництв по Європі і світу. ICOPAL веде наукову діяльність, у пошуках нових методів виробництва за допомогою чотирьох власних науково-дослідних центрів.

 

Основними орієнтирами у розвитку для ICOPAL є збереження навколишнього середовища та енергозберігаючі технології.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA