0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Hauraton

Медіа

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


 

 

Ні для кого не секрет, що будівництво, насамперед, починається з фундаменту. І чим надійніше він буде, тим довговічніше буде і сама споруда, будь то приватний будинок або промислова будівля. Основним руйнуючим фактором бетонної основи будинку і вимощення навколо нього, є дощова вода і талі води, накопичена волога, які поступово просочуються в фундамент і руйнують його. Для того щоб максимально захистити і забезпечити найбільш ефективну роботу матеріалу, з якого виготовлений фундамент, компанія Hauraton, один з провідних європейських лідерів з виробництва лінійних водовідведень, пропонує Вашій увазі наземні дренажні водовідвідні системи нового покоління, які здатні раз і назавжди вирішити проблему підтоплення будівель і споруд.


Лінійне водовідведення Hauraton

Принцип роботи дренажної системи від компанії-виробника Hauraton полягає в наступному: що випали опади, тала вода і поверхневі води збираються за допомогою водоприймачів (водозбірників), і в подальшому відводяться по водостоках в централізовану підземну зливову каналізацію, попередньо фільтруючи воду від піску і різного сміття за допомогою піскоуловлювачів. Самі ж водостічні канали виготовляються з якісного високоміцного поліетилен-пропілену або бетону, який армований волокном для додання виробу найбільш високої міцності. Грати ж, які закривають дренажні водостоки, виконані з чавуну, оцинкованої і неіржавіючої сталі і розраховані на навантаження в межах від А15 до F900F.


Дренажна система Hauraton

 

Залежно від умов експлуатації, торгова марка Hauraton випускає кілька видів наземних дренажних систем:

 

Faserfix - для граничних навантажень, матеріал виготовлення - армований бетон.

 

Recyfix - для середніх навантажень. Високоміцний ПВХ, з якого складаються всі деталі, не схильний до перепаду температур і дії ультрафіолетових променів.

 

Dachfix - сталеві водостоки для відведення води з дахів.

 

Переваги застосування дренажних систем Hauraton незаперечна: це і простота монтажу всіх елементів і їх подальшого обслуговування за рахунок унікальної конструкції, яка здатна до самоочищення і фільтрації стічних вод, і надійність самих матеріалів з ​​яких вона проводиться, а також економічна доцільність, зумовлена ​​розумним співвідношенням «ціна = якість ».

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA