0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Metrotile

Gerard

Evertile

QueenTile

Медіа

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Металочерепиця з кам'яною присипкою Gerard
Металочерепиця з кам'яною присипкою Gerard

 

 

 

 

 

 

 

«Gerard» - краща покрівля у світі!

Кожен, хто загорівся ідеєю будівництва власного будинку, зіштовхується з дилемою вибору покрівельного матеріалу. А все тому, що покрівля найбільш масивний елемент зовнішності будинку, його візитка. Ми розуміємо, що те наскільки яскраве враження буде від вашого будинку - залежить, в першу чергу від конструкції даху і її зовнішнього вигляду, тобто від матеріалу, який використовується. Компанія AHI Roofing є світовим лідером з виробництва матеріалу, який приносить справжнє естетичне задоволення - це композитна черепиця Gerard - мабуть найкраща покрівля в світі.

Вілла вкрита композитною черепицею Gerard
Вілла вкрита композитною черепицею Gerard

 

 

 

Саме новозеландська компанія Gerard Roofing винайшла унікальний покрівельний матеріал, який пізніше і назвали «композитна черепиця». 50-річна гарантія на матеріал підтверджується не тільки лабораторними дослідженнями, але і досвідом, придбаним за більш ніж півстоліття існування компанії. Gerard поставляється в більш ніж 120 країн!

Котедж з покрівлею Gerard
Котедж з покрівлею Gerard

 

 

Композитна черепиця Джерард - це сталеві листи на які наноситься спеціальне багатошарове покриття, основною родзинкою якого є верхній шар з подрібненого натурального каменю. Така крихта тримається на захищеному алюмо-цинком листі за допомогою високоякісної акрилової смоли.

Після пожежі вціліли тільки покрівлі з композитної черепиці Gerard
Після пожежі вціліли тільки покрівлі з композитної черепиці Gerard

 

 

 

 

 

Композитна черепиця Gerard має велику стійкість до впливу різних погодних умов і природних катаклізмів. Так, в 1983 році при пожежі в районі Окленда, що в Каліфорнії - згоріло більше десятка будинків покритих різними покрівельними матеріалами. Вціліли тільки три - з черепицею Gerard.

Дім на березі моря з покрівлею Gerard, яка залишилась неушкодженою після урагану
Дім на березі моря з покрівлею Gerard, яка залишилась неушкодженою після урагану.

 

 

 

 

Копання постійно проводить випробування в лабораторних умовах, по впливу різних метеофакторів і екстремальних катаклізмів на що випускається покрівельний матеріал. Завдяки яким, наприклад, після урагану Ірен, що зруйнував стіни одного з приватних будинків, дах з матеріалу Gerard залишився абсолютно неушкодженим.

Якщо розвивати тему погодних умов, то хочеться відзначити, що град, що випав в одному з штатів Америки, зруйнував натуральну, бітумну черепицю, дерев'яну покрівлю і погіршив загальний вигляд різної металевої покрівлі. У той же час він не зміг пошкодити композитну черепицю, яка залишила за собою майже первісний вигляд. Також землетрус в Японії довів, що різна важка покрівля не витримує цього лиха, а «композитка» трималася до тих пір, поки були цілі стіни.

 

Отже, Gerard має масу переваг і рішення за вами. Знаємо, що Ви хочете зробити свою покрівлю максимально красивою, елегантною і міцною, тому ми чекаємо вас.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA