0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

BILKA

ProAqua

Nicoll

Galeco

Profil

Raiko

Stream

Bryza

Rainway

КASKADA

Медіа

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Galeco - водостічна система з жолобів і водостічних труб квадратного профілю. Нові квадратні жолоби Galeco дозволяють додати будинку з карнизним звисом сучасний і естетичний вигляд завдяки закритій передній частині жолоба маскує планку, яка замикається держателями жолобів. В результаті досягається ефект гладкої обробки карнизного звісу.

 

В системі Galeco водостічні труби виведені на фасад будівлі, також мають квадратний профіль і є додатковим естетичним елементом, ідеально укомпонованими в архітектурний вигляд сучасного будинку. Після виведення водостічної труби через панель софіта інші елементи вертикальної частини водостоку встановлюються так само, як і елементи інших водостічних систем.

Інформація про розмір:

Водостічна система Galeco  125/80 × 80 призначена для установки на приватних будинках, житлових будівлях і невеликих промислових об'єктах. Завдяки квадратному профілю жолоба мають велику пропускну здатність, ніж аналогічні 125-міліметрові жолоби круглого профілю. Прямокутна труба була розроблена з метою запропонувати сучасний дизайн, що ідеально підходить архітектурному вигляду будинку.

 

Маскуюча планка

У спеціально розробленому тримачі жолоба в нижній частині є замки, що дозволяють закріпити в ньому шляхом замикання, маскуючу планку. Цей елемент можна в будь-який час демонтувати для проведення робіт по обслуговуванню водостічної системи. Крім того, нижня частина маскуючої планки профільована під J-профіль, доступний в системі софіта Galeco - це дозволяє дуже легко вставити панель софіта і тим самим забезпечує естетичність обробки карнизного звісу.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA