0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Моделі і ціни

Cпецифікація

Медіа

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


«Вовк» - флюгер на дах

Вовк позначає пильність і обачність. Саме через ці якості зображення тварини і його ім'я використовується при оформленні гербів.

Вартість: 930 грн.

 
«Кінь» - флюгер для даху

Ця тварина - символ не тільки знатності і мудрості, а й динамічної сили, інтелекту, моторності і швидкості думки.

Вартість: 950 грн.

 
«Кіт з мишкою» для вашої даху

Ця своєрідна тварина інтерпретується, як визначення поняття повної свободи і норовливості, тому що вона не хоче, щоб її зловили або замкнули де-небудь. Кішка абсолютно невтомна і дуже хитра, якщо вона поставить мету наздогнати свого ворога. Саме це є найголовнішою чеснотою, якою повинен володіти хороший солдат. Тому древніми швабами, бургундами і швейцарцями саме ця тварина введена в їх герб. Зображена в ньому кішка, символізує свободу.

Вартість: 925 грн.

 
«Фрегат-2» - флюгер для вашого "корабля"

Символом щасливого і нового життя може стати флюгер «Фрегат-2». З цим образом пов'язують символіку різних мандрівок і пошуку, як, наприклад, мореплавання, як сутність буття, яке прагне до подолання власних меж і рамок явного. Фрегат є значущим символом прихистку в морських стихіях і бурхливих водах, він подібний ковчега, який побудував Ной, і рятівного острову, в широкому образі порятунку.

Вартість: 955 грн.

 
«Півень» - флюгер на шпиль

Півень в європейській давнині розглядався і уособлював собою тварину сонячну, що оголошує своїм ранковим «кукуріку» про початок нового дня. Він також проганяв своїм криком всіх нічних демонів.

Вартість: 965 грн.

 
«Кіт хуліган» - прикраса не для кожного

Для древніх китайців кіт - це нічна тварина. Вона має принцип «інь». Ця тварина має багато різних здібностей, а саме: може трансформуватися і володіти різними потойбічними силами. Крім усього іншого, в Китаї глибоко вірили, що він має унікальні здібності, які часто застосовує у вигнанні злих духів.

Вартість: 955 грн.

 
«Фрегат» - флюгер на дах

Фрегат за своїм символічним значенням є уособленням, як душі окремої людини, так і душу в цілому. Простір переходу - це теж флюгер, але в цьому випадку сам корабель не може належати ні до якої стихії: ні водної, ні земної. А перебування на такому кораблі розглядається як час між смертним одром і життям. Що стосується емблематики - то це символ благополучного досягнення своєї мети.

Вартість: 970 грн.

 
«Бик» - флюгер на дах

Бик в численних давніх культурах є символом величезної наполегливості. Первісно тварина справляла враження втілення чоловічої влади і великої життєвої сили. У давнину він звався Туром. Бик був визнаним за свою могутню силу у Всесвіті, він вважався носієм великої плодючості і був джерелом непереможних сил. 

Вартість: 925 грн.

 
«Жар-птиця» - гарний флюгер

Цей символ є аналогом слов'янської птахи-фенікс.
Фенікс - птах безсмертна, в її житті є п'ять циклів по сто років. Жар-птиця є яскравим уособленням сонця, світла і вогню. Для жителів Китаю Фенікс - символ безсмертя, воскресіння і подальшого відродження в вогняній стихії. Його називають червоним, так як такий колір є уособленням вогню.

Вартість: 925 грн.

 
«Амур» - флюгер для закоханих

Згідно давньогрецьких міфів про богів, Амур був не тільки богом любові, а й покровителем усіх закоханих на Землі. Фігурки із зображенням цього крилатого дитинча завжди були символом любові. Флюгер «Амур», на якому зображений Бог любові може стати прекрасним талісманом для людей, які переживають в даний момент це незабутнє і прекрасне почуття. Також, такий флюгер може стати «помічником» в пошуках другої половинки або зуміє розпалити вогонь пристрасті ще з більшою силою. 

Вартість: 975 грн.

 
«Мустанг» - флюгер для Вашого даху

«Mustang» - це англійське слово, в перекладі на російську мову він означає поняття домашній кінь, але здичавіла. Мустанги були нащадками привезених ще в ХVI столітті колоністами з Європи коней в Новий світ. Багато тварин з різних причин дичавіли: одні просто тікали з луків, інші, втрачаючи сідоків в боях, отримували саме таким чином свою свободу.

Вартість: 950 грн.

 
«Лев з сокирою» - флюгер для даху

Багато хто впевнений, що флюгер із зображенням фігури лева з сокирою, здатний посприяти посиленню авторитету глави сімейства або керівника підприємства. Такий флюгер, встановлений на даху, допоможе в розвитку лідерських якостей і підвищить самовпевненість.

Вартість: 915 грн.

 
«Чапля» - флюгер на шпиль будинку

Цей птах дуже популярний у жителів Китаю. Чапля - надійний охоронець домашнього вогнища, народних звичаїв і стародавніх традицій. Використовується по феншую, де цей образ є захисним талісманом від різних проявів негативної енергії.

Вартість: 975 грн.

 
«Орел» - флюгер на будинок

Цей птах був завжди царем усіх птахів. За різними переказами він відомий і розглядається у вигляді символу обороноздатності та могутньої влади. Тому орел використовується у вигляді геральдичного символу. Як хижак, який винищує драконів і змій, орел - символ перемоги сонячного світла над темрявою.

Вартість: 935 грн.

 
«Лев з прапором» - флюгер на будинок

Цар звірів - Лев завжди вважався втіленням героїзму і царственності. У буддизмі він - уособлення таких якостей, як сталість, благородство і хоробрість. Вважається, що сам Будда мав вигляд Льва в одному з численних своїх втілень. У Китаї лева пов'язують з владою і її ідеями.

Вартість: 935 грн.

 
«Лось» - флюгер на дах

Лось за своїми природними особливостями може скидати і знову відрощувати вже нові роги, тому він є символом оновлення. Оберіг, або талісман у вигляді лося, може допомогти без жалю розлучитися з якимось то негараздами, які були в житті і з легкістю увійти в нове.

Вартість: 915 грн.

 
«Олень» - флюгер на дом

Олень може бути і символом родючості і уособленням швидкості, грації та краси.
Для кельтів олень - міфічний первопредок. Якщо вірити повір'ям давніх германців, то олень може змусити поповзти змію тільки лише своїм запахом. Тому флюгер, із зображенням оленя, може бути використаний як тотем, який протистоїть силам зла.

Вартість: 925 грн.

 
«Собака» - флюгер для вашого будинку

Собака є одним з найдавніших представників домашніх тварин, які жили з людиною. За символікою собака ставиться на перше місце за свою чуйність і вірність, багатьма ця тварина використовується в якості надійного сторожа. У Стародавньому Китаї їй належить одинадцятий знак з тваринного кола. Що стосується символічно-міфічного значення собаки, то вона головним чином займається вигнанням демонів.

Вартість: 915 грн.

 
«Баба Яга» - флюгер на шпиль будинку

Що стосується Баби-Яги, то це образ жінки, яка володіє таємними знаннями. Відьма - завжди була і залишається шанованим персонажем, якому підвладні багато природніх сил. Флюгер із зображенням цього образу буде талісманом благополуччя і надійним захистом від лихого ока.

Вартість: 945 грн.

 
«Лицар» - флюгер дла справжніх лицарів

За символікою «Лицар» - це вершник, направляючий тіло. Він одночасно є уособленням духу. Похід лицаря на коні - це подорож душі в складному світі, повному своїми випробуваннями, перешкодами і спокусами. В дорозі завжди перевіряється характер і відбувається рух до досконалості. Такі флюгера широко були використані і дуже популярні ще в часи далекого середньовіччя у вигляді фамільних емблем, які були окрасою замків.

Вартість: 950 грн.

 
«Лебеді» - тільки у нас такий флюгер

Лебідь - це птах, в якому втілений символ таких якостей, як: чистота, відродження, гордість, цнотливість, самотність, мудрість, шляхетність, досконалість грації, пророчі здібності і поезія. Такий флюгер буде прекрасним талісманом або оберегом для Вашого затишного, домашнього вогнища. Цей птах - символ вірності і відданості подружніх пар, в яких є вічна любов і взаємодопомога.

Вартість: 970 грн.

 
«Дракон» - флюгер

У фен-шуй дракон - найулюбленіший символ. Прикраса на даху будинку із зображенням цієї тварини - це успіх у бізнесі його господаря. Дуже часто його зображують тримаючим в лапах чарівну перлину, яка є символом матеріального і духовного багатства. Виходячи зі знань давньої символіки, Дракон є хранителем багатьох таємних знань і великих скарбів, а також є символом довголіття. У Драконі є все: і здоров'я, і ​​життєві сили, і неймовірна активність.

Вартість: 975 грн.

 
«Лев з мечем» - флюгер для аристократів

Завдяки своїй вогняній гриві і короні, лева можна назвати справжнім дитям Сонця. Флюгер, на якому зображений Вогняний лев з мечем здатний зарядити Ваш будинок енергією Сонця на весь рік. Зображення лева здатно бути символом Космічного Яйця або Сонця. У християнстві цей символ амбівалентний, він має дві сторони. Одна-позначає міць і силу, інша - здатність порятунку всіх, хто цього потребує.

Вартість: 955 грн.

 
«Мисливець» - флюгер на дах

Флюгери з такою символікою можуть свідчити про те, що тут проживає годувальник сім'ї, він може бути мисливцем, видобувачем, загалом, чоловіком-завойовником. Він, незважаючи на велику кількість готових продуктів, яких нині в великому достатку можна зустріти на торгових полицях магазинів, все ж може з давньої традиції ходити на риболовлю та полювання, приносячи в будинок рибу і дичину, добуту власними руками. Такий флюгер ідеально підійде для людей, якими високо цінуються сімейні традиції і заняття полюванням.

Вартість: 960 грн.

 
«Ковбой» - флюгер на дах твій

Ковбой з англійської означає - «пастух». Такий флюгер з образом ковбоя ідеально підійде для любителей небезпеки, швидкої їзду і пригод людей. Він асоціюється з господарем будинку з активною життєвою позицією з великою тягою до завоювань і до екстремальних видів спорту і занять.

Вартість: 925 грн.

 
«Козак Мамай» на дах

Козак на ім'я Мамай найпопулярніший в Україні образ козака-лицаря. Саме такого козака вважають космогонічним уособленням всього народу України в цілому.
Флюгер із зображенням «Козака Мамая» - концептуальне придбання для тих, хто цінує народний колорит, культурну та історичну спадщину.

Вартість: 975 грн.

 
«Кентавр» - флюгер на дах

Це велетні, що мають тіла коней, що представляють деяку звірячу людську сторону. У християнстві це символ чуттєвості, пристрасті, жорстокої, сили людини, який розривається між злом і добром, говорить про його тваринну і духовну натуру. Такий флюгер може стати ідеальним вибором для тих людей, які ще перебувають у пошуках самореалізації і свого я. Можливо, що саме він може допомогти своєму власникові усвідомити всі нюанси власної натури або відшукати баланс між духовною та мирської життями.

Вартість: 950 грн.

 
«Дитина і кіт» - флюгер на дах

Діти - це наше майбутнє, їх часто називають квітами життя. А самолюбна тварина кіт створює затишок в нашому будинку. Поєднання кота і дитини в зображенні на флюгері, показує сімейну гармонію, що панує в будинку, від них так і віє затишком і теплом. Від будинку, на якому буде встановлено такий флюгер, завжди будуть виходити і приємна позитивна енергетика і море позитивних флюїдів.

Вартість: 925 грн.

 
«Стрілець» - на Ваш дах

Символіка цього флюгера за самою своєю природою розглядається як дуалістичність. Кентавр з'єднує людський розум і силу коня. Стрілець зображений у вигляді образу кентавра, який випускає стрілу, значить, він має певне відношення до трансформації нашої свідомості. Це символ знака якогось перетворення і вібрації в тій самій області, яка є додатком всіх його сил.

Вартість: 950 грн.

 
«Козеріг» - флюгер

Флюгер з таким символом може позначати бажання накопичити практичний досвід і прагнення до пошуку природної суті природних явищ. Відмінна риса цього знака - інстинкт, який є чільним у всіх діях і вчинках. Флюгер із зображенням такого знака принось удачу тим, хто займається політикою і торгівлею.

Вартість: 950 грн.

 
«Терези» - флюгер на дах

Під флюгер з вагами вкладається сенс рівноваги різних факторів, які можуть бути доповненням один до одного, а також протилежностей. Такий виріб може допомогти врівноважити потоки інформації, яку ми отримуємо з світу зовнішнього. Він також може бути балансом космічної енергії і рівновагою між такими сутностями людини, як духовної та природної.

Вартість: 950 грн.

 
«Риби» - флюгер

Флюгери битвою є позитивним символом, пов'язаним з сексуальною гармонією і родючістю. Сексуальний символізм є в різних культурах, це пов'язано з великою кількістю ікри в рибах, а родючість завжди була пов'язана з водою. Риби асоціюються з дітонародженням і материнством.

Вартість: 950 грн.

 
«Овен» - флюгер

Володар флюгера, на якому зображений Овен, як правило, позиціонує себе в ролі ентузіаста, першовідкривача, честолюбної людини, дуже впевненого у своїх силах і вкрай норовливого. Такий флюгер підійде для творчих людей, у яких повно нових ідей і мають багато способів втілити ці задумки в реальність.

Вартість: 950 грн.

 
«Близнюки» - флюгер

Флюгер із зображенням «Близнюків» - уособлення єднання двох душ людини: емоційної і раціональної, він також означає єднання духу і розуму. Він показує шлях до досконалості і вищої творчості. Такий флюгер - невід'ємна частина житла, в якому живуть люди як єдине ціле, що об'єднали своє життя, як в різних життєвих сферах, так і під цим дахом.

Вартість: 950 грн.

 
«Телець» - флюгер

Такий флюгера - уособлення людини, яка прив'язана до землі. У зображенні Тельця ще в стародавньому Єгипті шанувався священний бик Апіс. Завдяки його наполегливості та працьовитості йому завжди передвіщалася перемога. Телець ніколи не руйнує, він будує і зберігає. З цим флюгером власники завжди зможуть знайти здоровий глузд і прийняти правильне рішення в будь-яких питаннях.

Вартість: 950 грн.

 
«Рак» - флюгер

Флюгер з цією фігуркою є знаком, пов'язаним з чуттєвими переживаннями, сильними враженнями, які можуть мати вплив на душу і почуття людини. Якщо купується саме такий флюгер, то це означає, що його власник має почуття витримки, а також сповнений прагнень до влади і слави.

Вартість: 950 грн.

 
«Скорпіон» - флюгер

Стародавні єгиптяни і народи Тибету вважали цей знак у вигляді символу, що захищає людей від зла і ворогів. Навіть на амулетах були скорпіони. У той же час він був символом великої мудрості. Під флюгерами, на яких зображений скорпіон багато прихованої енергії перевтілення і перетворення.

Вартість: 950 грн.

 
«Діва» - флюгер

Флюгер з таким символом може бути знаком, що втілює зовнішню реалізацію. Діва - уособлення жіночого начала, але в його пасивному вигляді. Це символ жінки, Небесної Діви, мудрості непорочної матері і невинності. «Діва» на флюгері - носій мудрості. У християнстві були яскраві приклади цього роду, до них відносяться Софія і грецька богиня Афіна.

Вартість: 950 грн.

 
«Водолій» - флюгер

На флюгері зображена фігурка людини, що ллє воду з давньої амфори. За символікою, вода завжди була і створенням світу і його руйнуванням, циклічною смертю і оновленням одночасно. Вода в Водолія не проста, вона дає пізнання, якими він щедро ділиться з усіма. Цей знак зображується двома звивистими лініями, які дають зрозуміти змій мудрості, в них інтуїція і раціоналізм, які так властиві Водоліям.

Вартість: 950 грн.

 
«Лев зодіак» - флюгер

Флюгер на даху з таким знаком - це бурхливі почуття і емоції, його стихією є вогонь. У нього є світлоносна якість, завдяки якій він може висвітлювати цим світлом всіх тих, хто до нього торкається. У ньому є неприборкана сонячна сила. Сонячна символіка цього знаку визначається тим, що він - будинок Сонця, уособлює такі якості, як: воля, благородство гордість, хоробрість і справедливість.

Вартість: 950 грн.

 
«Лев» - флюгер

Флюгер із зображенням знака «Лев» - це уособлення царської переваги, мощі і величної сили, пріоритету найвищого благородства і чіткої життєвої позиції. Беручи приклад з цього знаку, власникові такого флюгера теж бажано мати більш впевнений погляд у майбутнє, вірити в себе і в завтрашній день.

Вартість: 955 грн.

 
«Козак на коні» - флюгер на дах будинку

Флюгер з «Козаком на коні» - уособлення любові до волі, невимушеного і вільного життя. Він завжди відстоює свої інтереси, прагне до правди і справедливості. Символ коня, зображений на флюгері, показує дружбу і непідробну вірність. «Козак на коні» є частиною нашого великого минулого, так як ще козаки, що служили в Січовому війську, були славними захисниками нашої країни в боротьбі з іноземними завойовниками.

Вартість: 945 грн.

 
«Грифон» - флюгер на Ваш дах

Флюгер із зображенням «Грифона» символізує дві якості лева і орла: це відвага і пильність. Вони зображуються у вигляді тулуба лева, з орлиною головою і кігтистими лапами цього птаха. У цьому символі бачиться з'єднання сили і розуму, раціоналізму і пильності.

Вартість: 955 грн.

 
«Вершник» - для Вашої покрівлі

Флюгер з вершником може позначати людину, яка здатна осідлати такого дикого коння життя і зуміти міцно утриматися в сідлі. У цьому образі ми бачимо воїна-переможця, з яскраво вираженою харизмою, з наявністю досвіду, такту і великого авторитету.

Вартість: 945 грн.

 
«Півень на паркані» - флюгер для даху

Флюгер з цим зображенням охоронятиме Ваш будинок від злих духів і нечистої сили. Їм здавна були притаманні магічні властивості, тому прикраси з «Півнем на паркані» на даху залишаються в ряду найпоширеніших до наших днів.

Вартість: 965 грн.

 
«Ведмідь» - флюгер на дах будинку

У цьому знаку є уособлення таких якостей, як обережність і пильність, їх використовували в гербах з давніх часів.

Вартість: 960 грн.

 
«Рибалка» - флюгер на дах

Флюгер, в якому використовується зображення рибалки, є позитивним символом, в якому є тісний зв'язок з гармонією і родючістю, він націлений на позитивний результат. Риби завжди асоціюються з водною стихією і водою. У різних міфологіях значення води спочатку, вона є вихідним станом всього живого сущого на землі і джерелом життя. А для того хто купив такий флюгер, є можливість виловити з вод пізнання світу ту саму «золоту» рибку, яка зможе виконати всі його заповітні мрії і бажання.

Вартість: 960 грн.

 
«Лучник» - флюгер на дах будинку

Такі флюгера позначають такі якості, як сила і мужність. Вони символізують дощ і блискавку, а також родючість. У польоті стріли лучника бачиться символ сходження до небесного. Стріли, які випущені з лука - це дія, наслідки якої вже не можна змінити. Стріла може означати одночасно і промінь Сонця і атрибут воїна.

Вартість: 965 грн.

 
«Нептун» - флюгер на будинок

Нептун - бог морської стихії, це справжній господар, сильний і впевнений у собі. Він може керувати водою, а вона - джерело життя. Нептун може бути різним: від сильного шторму до повного штилю. У зображенні на цьому флюгері образу дельфіна абсолютно закономірно, так як він у бога безодні морської є священною твариною.

Вартість: 960 грн.

 
«Ангел» - флюгер на будинок

Такий флюгер може бути символом зв'язку з Богом, віри і відданості. Найчастіше їх використовують в будинках як талісмани, що захищають від нечистої сили. Образ ангела на даху Вашого житла - це знак того, що володар його - натура глибоко віруюча і духовна.

Вартість: 975 грн.

 
«Музикант-1» - флюгер на дах будинку

Флюгер із зображенням «Музиканта» - це для творчих натур. Така прикраса на даху - явний показник того, що в цьому будинку живуть люди, що мають відношення до музики.

Вартість: 975 грн.

 
«Музикант-2» - флюгер на дах будинку

Флюгер з таким зображенням для тих, хто йде по життю завжди з піснею, любить музику і пов'язаний з нею, тобто для людей творчих. Він стане прекрасним атрибутом в декорі Вашого будинку.

Вартість: 975 грн.

 
«Коти» - флюгер на дах будинку

Флюгер із зображенням пустунів, які люблять свободу, котів, прекрасно впишеться в оформлення Вашого затишного будинку. Ці мирні тварини здавна створювали для людини тепло і затишок.

Вартість: 950 грн.

  
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA