0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

ОСП

Металічна покрівля

Євроруберойд

Медіа

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


 

 

 

 

 

Компанія Egger зарекомендувала себе як провідна марка Європи, яка пропонує широкий і, головне, якісний матеріал для обробки фасадів, інтер'єрів і покрівельних конструкцій. Її продукція дуже популярна. Заснований ще в 1961 році завод з виробництва деревно-стружкових плит став не лише лідером в даній галузі, але і еталоном якості і надійності, на який рівняються інші виробники.

Особливим попитом сьогодні на ринку користуються ОСП (OSB) - орієнтовно-стружкові плити Egger.

 

При виробництві орієнтовано-стружкової плити Egger спершу пресується мікрошпон (тріски) з орієнтовною спрямованістю. Тобто, в її товщі шари тріски спрямовані паралельно довжині плити, а у внутрішньому шарі матеріал лягає перпендикулярно покривному шару. Прессовка складається з 3-4 шарів. Потім така плита просочується синтетичними смолами і ще пресується. Технологія виробництва повністю нешкідлива для навколишнього середовища.

 

Нові технології Egger дозволяють отримати довгу і плоску тріску. Причому для внутрішнього і верхнього шарів вони заготовлюються окремо. Це дозволяє отримати плити OSB з рівномірною світлою і рівною поверхнею, вони досить вологостійкі і мають презентабельний зовнішній вигляд.

 

Виготовлені на основі полікарбамідного сполучного, плити ОСП Egger відповідають строгим нормам по вмісту формальдегіду. Це підтверджують Федеральний Союз німецького будівництва з застосуванням збірних конструкцій, Асоціація з контролю за якістю, а також японські стандарти, в яких концентрація формальдегіду визначається методом японського ексикатора.

До складу ОСП плит Egger входять, як правило, соснові і ялинові стружки, що робить виріб стійким до псування короїдом та іншими комахами. Ця особливість відрізняє такі плити від інших, у виробництві яких використовується стружка листяних порід дерев.

 

Удосконалена технологія насипання стружкового килиму дозволяє дотримуватися оптимального співвідношення трісок в верхньому і середніх шарах ОСП плити Egger. Тим самим забезпечується не тільки міцність плити при навантаженнях і вигинах, але і вологостійкість. Важливо також, що продукція має властивість добре утримувати кріплення (шурупи, цвяхи і т.д.)

 

Якщо говорити про якість плит Egger та сфери їх використання, то треба пам'ятати, що вони поділяються на три основні категорії. ОСП 1 - більш схильна піддаватися волозі, тому застосовується при внутрішніх роботах. ОСП 2 відрізняється стійкістю до набухання і розмокання і може бути використана як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Для покрівлі ж використовується ОСП 3, параметри якої ідеально підходять для всіх видів робіт.

 

Для покрівлі плита Egger ОСП (ОСБ) 3 є досить вологостійким матеріалом, вона здатна витримати кілька тижнів безперервного дощу. Водостійка деревна смола, а також прессовка трісок під високим тиском і температурою майже повністю виключають розмокання плити. Але при постійному впливі води можливо вбирання вологи через її краї.

 

Обробка плит Egger антисептиком дозволяє повністю усунути появу грибка і цвілі. Для цього у виробництві використовується емульсія воску і борної кислоти. А кожен шар обробляється ще й синтетичними водостійкими смолами.

ОСБ 3 вважається принципово новим видом деревно-стружкових матеріалів через властиву їй гнучкість, вологостійкість і стійкість до псування комахами. Вона володіє найкращими властивостями натуральної деревини. Виробничий процес такої плити дозволяє випускати продукцію з будь-якими заданими властивостями. ОСП Egger не мають кишень, сучків, порожнеч. Межа міцності на зріз у них набагато вище, ніж у інших ОСП.

 

Якщо використовувати OSB Egger у обробці фасаду або інтер'єру, вони будуть набагато легше по вазі своїх «побратимів», їх легко фарбувати, покривати лаком, фрезерувати, просочувати, монтувати. Обидві поверхні ОСБ мають однакову якість, що полегшує роботи з матеріалом. Яскраво виражена деревна структура ОСП додасть фасаду естетичний вигляд, а відсутність тріщин, розколин, свищів і будь-яких інших дефектів дозволить застосувати ОСП Egger як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Тут тільки треба пам'ятати, що ОСП 3 більш вологостійка, ніж ОСП 2, і тому в зовнішніх і фасадних роботах більш практична ОСП 3.

 

Всі плити ОСП Egger являются екологічно чистим матеріалом, який повністю відповідає європейським екологічним стандартам Е1. Плити мають гігієнічні сертифікати, тому їх використання у внутрішній обробці абсолютно безпечно для здоров'я. А їх теплоємність зробить ваш будинок більш затишним.

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA