0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Hauraton

Медіа

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 Дренажна система

Дренажі

 

Основною частиною проектування і зведення як житлових, громадських, так і промислових будівель і споруд, є їх основа - фундамент, від міцності якого залежить вся подальша життєздатність і довговічність всієї споруди в цілому. Саме тому, ще на стадії проектування, дуже важливо передбачити всі несприятливі природні та техногенні фактори та їх негативний вплив на фундамент, для того, щоб максимально ефективно захистити його від руйнуючого впливу навколишнього середовища. Основним «ворогом» бетонних конструкцій завжди була і залишається вода, яка, як відомо, «камінь точить». Тим більше, це актуально для наших географічних умов, де високий рівень грунтових вод і надмірна кількість атмосферних опадів приводять часом до необоротних наслідків: руйнування будівельних конструкцій, затоплення підвальних приміщень та земельних ділянок, значного пошкодження тротуарних і дорожніх покриттів.

 

Щоб уникнути подібних явищ, заздалегідь слід подбати про створення дренажної системи, яка здатна вирішити якщо не всі, то багато питань по відведенню надлишкової вологи з території, прилеглої до будівлі. Що ж таке дренаж і як він працює? Дренаж - це складна інженерна система, що складається з пов'язаних між собою елементів (дренажних труб, колодязів, грат, сполучних частин фільтрів і т.д.), призначена для регулювання водного балансу грунту і її осушення, відведення атмосферних опадів і зниження рівня грунтових вод на даній земельній ділянці, щоб уникнути її підтоплення і заболочування.

 

Сам же принцип роботи дренажної системи досить простий - це збір надлишків води, фільтрація її від піску і сміття і подальше відведення за межі території, на якій розташована будівля. Але, незважаючи на всю видиму простоту, вибір і розробку оптимальної дренажної системи для найбільш ефективної її роботи для кожного конкретного випадку, слід довірити експертам. Вони зможуть врахувати всі особливості ландшафту, інженерно-технічні та географічні характеристики, а також призначення споруджуваних споруд і склад робіт, необхідних при їх будівництві.


Точкова система водовідведення

Лінійна система водовідведення

На даний момент, крім класичних дренажних систем, активно використовуються лінійні наземні системи водовідведення, які стали прекрасною альтернативою точкового відводу поверхневих талих і дощових вод. Їх незаперечною перевагою є простота монтажу та подальшого обслуговування, так як за рахунок унікальної конструкції такі системи здатні до самоочищення. До того ж вони мають найширший асортимент комплектуючих елементів (водовідвідні канали, решітки, пісковловлювачі та дощоприймачі і т.д.), що робить їх не тільки зручними в застосуванні, але і економічно вигідними.

 

Особливим проривом стало використання для комплектуючих деталей дренажних систем нових сучасних матеріалів, таких як армований волокном бетон і високоміцний поліетилен-пропілен, які значно подовжують строки експлуатації і в рази підвищують їх надійність і працездатність.

 

Більш детальну інформацію по дренажній системі, що вас зацікавила, і її складових елементах Ви зможете знайти на нашому сайті, а також можете придбати відповідний високоякісний товар від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників просто в режимі «онлайн».

 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA