0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Медіа

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


Мідь
Мідь

Мідь - це один з найкрасивіших, а так само дорогих покрівельних матеріалів. Поверхня міді, будучи золотистою через деякий час після монтажу починає темніти. Так вона стає коричнюватою. Але через 2-3 роки її колір знову потроху змінюється, роблячи її схожою на натуральний шоколад. Колірні зміни проходять, десь 15 років даючи матеріалу, по ходу, колір чорного мату, потім починають з'являтися відтінки зеленого і в кінцевому результаті вона стає малахітово-зеленою, що підтверджує її «дозрівання».


Що цікаво, абсолютно всі покрівлі, які коли-небудь покривалися міддю і донині надійно служать. Про довговічність і надійність мідних дахів ходять легенди. Так у Німеччині є покрівлі, віком більше 700 років. У старій столиці Росії - Санкт-Петербурзі є велика кількість мідних покрівель, яким по 200 років і вони чудово виглядають. Також є багато 100-річних покрівель в Києві.


Захисна плівка, яка дає такий цікавий колір, утворюється завдяки окисленню. Вона перешкоджає руйнуванню мідного листа і сприяє тому що матеріал служить століття. Цю плівку ще називають патиною. Вона практично виключає подальший контакт мідної покрівлі з навколишнім середовищем, а все тому, що обволікає її непроникним бар'єром. Основним складовим для її утворення є в першу чергу кисень. Але також в цьому процесі беруть участь сірка та інші хімічні елементи.


Для клієнтів, які хочуть отримати малахітово-зелену, патиновану покрівлю не чекаючи старіння, існує технологія патинування і оксидування міді.


Що цікаво, мідь дуже добре піддається зварці, що робить ремонт покриття простим і надійним, звичайно якщо він взагалі потрібен. При такому ремонті використовується спеціальна олов'яниста мідь. Крім того застосовується випробуваний часом спосіб паяння або лудіння, який є старовинним методом з використанням олова. Наявність на покрівельному покриття механічних пошкоджень не вимагає заміни всього елемента, достатньо лише вирізати мідну латку і запаяти (або заварити) шов по контуру. Так, латка швидко покриється оксидом, і розрізнити відремонтоване місце від решти покрівлі буде потім практично неможливо з землі.
 
Для складних дахів відіграє немаловажливу роль природна пластичність міді. Будь-які конфігурації вигини і архітектурні задумки будуть реалізовані легко і без зайвих трудовитрат і затримок.

 

Унікальні властивості міді роблять її прекрасним покрівельним матеріалом, який з цілого комплексу чинників і властивостей не має собі рівних.

 

Достоїнства мідного покрівельного покриття:


Термін служби один з найбільш тривалих серед всіх покрівельних матеріалів. Основою для такої феноменальної довговічності мідного даху є досить висока хімічна стійкість металу.
Відсутність будь-яких витрат на експлуатацію. Уклавши нову мідну покрівлю, надалі Вам не доведеться нічого зачищати, фарбувати і взагалі якось доглядати за нею.
Екологічність. Мідь не тільки абсолютно нешкідлива, але володіє антисептичними властивостями. Мідні планки використовують в інших покрівлях для запобігання утворення моху. Дах з міді не іржавіє, ні в якому разі не осипається, вона повністю нейтральна до навколишнього середовища.
Легко ремонтувати. І якщо будуть великі механічні пошкодження, мідна покрівля все одно ремонтується без проблем.
Краса, благородство і престиж. Покрівля з міді прекрасна на протязі всього терміну служби. Тільки що укладена покрівля радує кольором червонуватого золота, яке яскраво блищить на сонці. А прослуживши кілька років, стає бронзово-коричневою, підкреслюючи шляхетність даху і вашого маєтку, а незабаром і чорного матового кольору. Остаточно постарівши, вона стає яскраво зеленою, залишаючись в такому стані сторіччя.


Швидше за все єдиним недоліком мідної покрівлі є висока ціна, але вона, правда, цілком відповідає якості, довговічності та іншим властивостям даного покрівельного матеріалу.

 

Марки міді:


• М1 - 99,9% міді;
• М2 - 99,7% міді;
• М3 - 99,5%.


Прокат листа з марки М1 виробляється в основному під замовлення, тому що він приблизно на 20% дорожче. Більшість мідного прокатного листа, що надходить у вільний продаж, виробляється з марки М2.


Для мідного покрівельного матеріалу є й інші критерії, що відповідають за якість - це дотримання геометричних розмірів, яке досягається завдяки високому рівню технологій виробництва та чіткого контролю якості розкочування. Вигини за профілем повинні бути рівними по всій поверхні покрівельних листів, що дозволить досягти ідеального накладання матеріалу.
 
Що стосується особливостей асортименту, то Німецькі та Фінські виробники йдуть на зустріч клієнтам і випускають штучно патиновані марки міді. Також вони виробляють мідь з полімерним покриттям.


Типи покрівельної міді:


• TECU ® Класик. Такий матеріал, це звичайна мідь без покриття, яка з часом змінює свій колір від дії навколишнього середовища, тобто природно старіє.
• TECU ® Оксид. Матеріал пройшов етап первісного старіння, це робиться штучно на заводі. Маючи темно-коричневий відтінок, мідь надалі після установки продовжує змінювати свій колір і з часом стає зеленою.
• TECU ® Патина. А така мідь вже штучно пройшла всі етапи старіння і з одного боку має яскраво зелений колір.
• TECU ® Gold - це сплав міді й алюмінію. Такий матеріал спочатку яскраво-золотистий, але пройшовши етапи старіння стає більш оксамитовим.
• TECU ® Coated. Володіючи подвійним захисним покриттям, зберігає свій первісний рожевий колір тривалий час.

Мідь Classic
Мідь Classic
Мідь Oxid
Мідь Oxid
Мідь Patina
Мідь Patina

Ми пропонуємо продукцію наступних виробників:


• TECU (КПО) (Німеччина);
• Luvata Pori Oy (Фінляндія);
• Valjaonica Бакра A.D Севойно (Сербія);
• «Артемівський завод з обробки кольорових металів» (Україна).

Неймовірна мідна покрівля
Неймовірна мідна покрівля
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA