0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

BILKA

ProAqua

Nicoll

Galeco

Profil

Raiko

Stream

Bryza

Rainway

КASKADA

Медіа

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 


З 2004 року на ринку водостічних систем з'явилася система BRYZA. До нинішнього часу BRYZA встигла себе зарекомендувати як якісний, технологічний і гарний матеріал. Компанія виготовляє не тільки водостічні системи, але і підпокрівельний сайдинг.

 

Водостоки Бриза - єдина система в Україні, яка має 6 кольорів ідентичних кольорам сайдінга для софіта. Це великий плюс, оскільки вам не потрібно шукати і підбирати. Отже, є наступні кольори: коричневий - RAL 8017, червоний - RAL 3011, зелений - RAL 6020, цегляний - RAL 8004, графіт - RAL 7021, білий - RAL 9010. А також є 3 кольори підпокрівельного сайдінга під дерево: Горіх, Золотий горіх, Золотий дуб.


Коьори Bryza

4 види розмірів системи BRYZA, дозволяють її використовувати на спорудах різної величини і на різних типах дахів. Так в системі є жолоби напівкруглого перетину 75, 100, 125, 150 мм, і труби з діаметром 60, 90, 110 мм.

 

Водостік Бриза виготовлений з якісного пвх (пластик) який відповідає всім найсуворішим стандартам. Основною перевагою системи є її еластичність, завдяки якій вона після деформаційних маніпуляцій приймає колишню форму. Так наступивши на жолоб ногами і потім, вставши з нього, ми побачимо, що на ньому не з'явилося ні тріщин, ні деформаційних нерівностей, і він повернувся в колишній стан.

 

Така властивість водостічної системи має дуже велике значення, оскільки така водостічна система зимою не буде розтріскуватися від утворився в ній льоду на відміну від інших, менш якісних систем.

 

Також BRYZA, дуже стійка до ультрафіолетового (УФ) випромінювання, що робить її захищеною від вигорання і зміни відтінку.

 

Монтаж BRYZA (БРІЗА) проводиться без використання клею, на високотехнологічних механічних з'єднаннях з допомогою затискачів. Високоякісна гума, яка використовується в з'єднаннях стійка до морозів і сонця. Така система не тече, а компенсаційні з'єднання запобігають її деформуванню на даху.

 

«Покрівля центр» пропонує Вам купити водостоки в Чернівцях, які будуть якісно і довго служити. Фахівці нашої компанії зроблять детальний розрахунок системи і при необхідності можуть виїхати на об'єкт.


Пластиковий водостік Bryza

Елементи водостічної системи Bryza
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA